Lista ocen Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW 2008-2013 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Łożyska amortyzatorów które należy wymienić zaliczyłbym do drobnych usterek. Poza tym ten piąty bieg może być poważniejszy, ale zobaczymy jak podjadę do ASO. Mam malutkie odpryski na klapie bagażnika, które rdzewieją, niepokoi mnie to - może okazać się, że klapa już wcześniej była malowana.
~Labramut
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
to moja 1wsza Alfa, po Mini Cooperze S będzie mnie ciężko zadowolić. I tak: wnętrze jest ładne, solidne. Parę pierdułek już mnie niestety irytuje np. nie działa USB w systemie Blue&Me (zawiesza się i wyłącza), coś stuka jakby w nadkole lub okolic pasa bezpieczeństwa, szumi z tylnych okien.
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
W ciągu 2 lat użytkowania 2 razy zawiesił się bluetooth, było trzeba usunąć błędy przez OBD i problem zniknął.
~Flar
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Jedynie listwy przy szybach nie sprawdzają się na mrozie - potrafią przymarznąć szyby i jest kłopot wsiąść do środka.
~magnolia
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Po czterech miesiącach jazdy stwierdzono znaczny ubytek płynu chłodzącego, następstwem tego była awaria ogrzewania.
~krzychol
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Drobne usterki, które wystąpiły to: -uszkodzony mechanizm składania fotela -silniczek tylnej wycieraczki
~Roldzio
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Jak na razie to jakas uszczelka od skrzyni biegów i drazki stabilizatora po dziurawej zimie koszty groszowe.
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Kilka mankamentów mozna znaleźć. Troche plastików,za mało uchwytów na kubki, siedzenie odchyla się opornie.
~Kamil
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
W ciągu roku eksploatacji jedyną usterką był problem z czujnikiem zapięcia pasa
Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d