Oceny Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW 2010-2013

Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW 2010-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW 2010-2013

~Michał
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Niezwykle przyjemne autko, i do patrzenia, i do jeżdżenia. Na pewno wyróżnia się z tłumu. Jazda bardzo fajna ale na ustawieniu "Dynamic". Frajda zaczyna się od 4000 obr. Ma to oczywiście swoją cenę w zużyciu paliwa 9-10 litrów po mieście. Największy minus to brak możliwości wyłączenia ESP. Zimą to porażka. Najadłem się kupę wstydu bo na śniegu nie mogłem ruszyć na ulicy sprzed domu a jeżdżę samochodami 25 lat. Okazało się że znowu...
3,1
~Efekt
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Auto 8 lat w użytkowaniu od nowości. Niestety, ale oprócz niezawodności (zakup z salonu + serwis ASO) i układu jezdnego ciężko je pochwalić. Silnik tragedia, wyjątkowo ospały i wręcz niebezpieczny. Widoczność beznadziejna, a wygodnemu podróżowaniu skutecznie przeszkadza źle skonfigurowana wentylacja wnętrza auta. Szczegóły poniżej, ale summa summarum samochodu nie polecam i uważam że jego zakup był błędem.
2,9
~rczemar
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Auto bez żadnej rewelacji. Słabo wykończone w środku, komputer zupełnie nieintuicyjny, ergonomia tragiczna - pasy naprawdę trudno zapiąć (trzeba sie odwrocić żeby do nich dosięgnąć). Do tego mnóstwo drobnych awarii (auto kupione nowe w salonie, wiec nie ma mowy o przekręconym liczniku)
~Pasjonacja
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Generalnie samochód godny polecenia , jedyny mankament to system start&stop który czasami szwankuje . Dodatkowo ten silnik mimo opinii iż nie da się go zagazować u mnie na gazie chodzi bezproblemu.
~meridian
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Samochód mam od roku więc mogę co nieco o nim powiedzieć. Sylwetka super, wyróźnia się na drodze. Chciałem samochód niebanalny i Mito takie jest. Ciężko spotkać drugie takie na drodze. Kolor kremowy lub jak kto woli "kość słoniowa".
~alfa mi amore!
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
autko zdecydowanie wyróżnia się na tle \"nijakiej\" konkurencji, jest po prostu piękne! we wnętrzu tez bardzo przyjemnie, a co za tym idzie radość z jazdy gwarantowana (do pełni szczęścia brakuje mi tylko mocniejszego silnika najlepiej turbodoładowanego benzyniaka)
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
9,7
~rossiaque
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Bardzo ciekawe auto ze sportowym zacięciem. Niestety całokształt psuje marny silnik MultiAir.
~Robert
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Całokształt - ja jestem zachwycony. Samochód ma swój smaczek :-)
~Pawel
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Jest OK. Byłby bardziej ok gdzyby miał silnik z doładowaniem i mocy 135 km. Ale wówczas cena byłaby dla mnie juz zdecydowanie za wysoka. Autko jest śliczne i zwraca na siebie uwagę.
~Majk Wazoski
Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d