Lista ocen Alfa Romeo MiTo (37) - Ergonomia

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vdikk
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Z przodu miejsce na jeden nieduży kubek. Słabo. Schowki w drzwiach malutkie. Schowek przed pasażerem też malutki tylko najpotrzebniejsze rzeczy się mieszczą. W podłokietniku, który jest troszke za krótki mieści się idealnie uchwyt na szybę do nawigacji. Bagażnik hmmm wypad w 3 osoby nad morze na tydzień da radę ale trzeba poupychać ale trzeba też wsadzić coś ja tylna kanapę. Plus za płaska podłogę po rozłożeniu foteli. Niby małe auto a...
~Shymek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Po przesiadce z małego japońskiego autka, muszę powiedzieć, że to jednak Japończycy są mistrzami w zagospodarowywaniu każdego miejsca w samochodzie. Tam (mimo mniejszych gabarytów auta) było więcej miejsca, więcej schowków i różne ciekawe rozwiązania jak składana na płasko kanapa. Tutaj czasem nawet brakuje uchwytu na kubeczek ;) No nie wspomnę już o potężnym progu w bagażniku. Bagażnik spory, ale trudno się z niego korzysta.
~Kuba
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Fotel ma ogromną możliwość regulacji wysokości. Ja jako osoba ze wzrostem 191 nie mam ustawione go maksymalnei w dół bo autentycznie nie widzę drogi, zaś moja dziewczyna ze wzrostem 164 siedzi wygodnie i widzi wszystko. Same siedziska wygodne, lekko obejmujące. Niestety bardziej traktowałbym auto jako 2 - 3 osobowe. Z tyłu ciasno ale bez przesady. Udało się zrobić trasę 3k km w cztery osoby i nikt nie miał kręgosłupa chorego ;)
~Pawel
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Mnie sie podoba. Wszystko pod ręką. Wygodne są siedzenia i jest spory zakres regulacji siedzeń. Dla mnie - 186 cm - miejsca z przodu jest wystarczająco. Ładnie wygląda deska rozdzielcza, liczniki itp. Wadą są zbyt małe niektóre wskazania na wyświetlaczu pomiędzy zegarami, np. wskazanie temp. zewnętrznej i godziny.
~rossiaque
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Można ustawić siedzenie kierowcy w pełnej palecie ustawień - wysoko dla eleganckiej Pani i bardzo nisko dla Pana ze sportowym zacięciem. Do tego pełna regulacja kierownicy i duże lusterka. Zaskakująco sporo miejsca z tyłu.
~rczemar
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Za duże przednie drzwi - cieżko wyjsć z auta będąc na ciasnym parkingu. Pasy bezpieczeństwa w idiotycznym miejscu - zapinanie ich sprawia trudność. Brzmi absurdalnie ale jestem pewien ze każdy właściciel MiTo potwierdzi.
~Adrian
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Jedynie do czego można się przyczepić to plastikowe uchwyty drzwi od wewnątrz, strasznie słabo to wymyślili jeszcze patrząc na całość wykończenia które jest najwyższej klasy. Kierownica obszyta skórą - świetna.
~sztandar
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Za mało schowków ! Praktycznie nie ma miejsca na pierdółki jeden mały schowek po stronie pasażęra i mikro schowek u kierowcy. W drzwiach praktycznie miejsce na jedną puszkę i papiery za bardzo nie ma nawet gdzie telefonu położyć.
~meridian
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Samochód nie jest duży, ma mały bagażnik. Ale podróżowałem z 4 osobami na pokładzie i 3h jazdy dało radę spokojnie jechać. Na co dzień jeżdzę sam więc dla mnie jest idealny wielkościowo
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo MiTo
6,4
8,2
~przemek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Popielniczka w jednym z najgorszych z możliwych miejsc. Za mało schowków. Zbiornik na płyn do spryskiwaczy umieszczony w takim miejscu, że trudno go napełnić bez rozlewania płynu.