Lista ocen Alfa Romeo MiTo (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vdikk
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Małe nadwozie całkiem spora przestrzeń. Z tyłu wygodnie podróżować mogą osoby do max 180cm wzrostu. Na nogi jest miejsce, zdecydowanie gorzej z miejscem na głowę. W 4 osoby można podróżować w dalekie trasy (najlepiej nikt nie wyższy od tych 180cm). W 5 osób bardzo ciasno. Jako kierowca 178cm wzrostu fotel mam opuszczony na sam dół jak i kierownice. Bardzo wygodnie. Odnajdą się nawet osoby o wzroście 2 metrów.
~Paweł
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Mając 193 cm jako kierowca z zupełna łatwością znajduje pozycję za kierownica. Próbowałem usiąść za moją dziewczyna (175cm) i zmieściłem się za nią z tylu! Może nie był to szczyt luksusu ale było to wykonalne. Jak na tak małe auto super. Tylna kanapa kest głęboka, szczególnie polecam wersję 5 osobowa, taka jak moja. Ma dzielona tylna kanapę.
~Efekt
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Mając 185 cm, przy najniższym ustawieniu fotela pocieram włosami o podsufitkę. Jak to przy włoszczyźnie, panel środkowy obija nogę kierowcy co po kilku godzinach dość mocno daje w kość. Z tylu tragedia, ale tego można się spodziewać po 3d. Tak do 170 cm żeby nie uderzać głową o sufit.
~wojtek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Ciężko chwycić pas bezpieczeństwa - trzeba się mocno skręcić ręką. Drzwi przednie duże i wygodne. Dla kierowcy i pasażera super wyprofilowane fotele. Dobrze trzymają na zakrętach i są wygodne na dłuższej trasie. Fotele z tyłu nie tak wygodne, ale to sportowe auto na krótszych trasach nie tak źle.
~Shymek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Mam 176cm. Z przodu siedzi się bardzo wygodnie, jest wystarczająco miejsca. Z tyłu trochę ciaśniej, ale wcale nie jest źle. Można spokojnie podróżować. Odejmuję gwiazdkę za trudne wsiadanie do tyłu i tylko 4 miejsca (moja wersja ma 4 siedzenia).
~sztandar
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Jak na gabaryty to jest dobrze, kierowca i pasażer mają dużo miejsca, z tyłu jest gorzej, ale spokojnie można jechać o ile nie ma się pod 1,90m to pasażerowie nawet nie narzekają w trasie.
~spejson123
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Kierowca ma miejsca w opór pasażer z przodu też, z tyłu kiepsko troche ale karzeł do 160 cm da rade. Pannę z przodu trochę ciężko.. poprzytulać, ale jak niższa to spoko.
~alfa mi amore!
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
z przodu nadzwyczaj dużo miejsca jak na małe miejskie autko - z tyłu przeciętnie, ale czego się spodziewać po tej klasie auta - uwaga! w standardzie auto ma homologacje 4-osobową
~meridian
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Dla kierowcy i pasażera miejsca jest bardzo dużo. Trochę za mały podłokietnik (tylko dla jednej osoby). Z tyłu spokojnie jeszcze dwie osoby się mieszczą.
~Adrian
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Z przodu jest naprawdę sporo miejsca, z tyłu gorzej ale przy kanapie na 2 osoby powinno starczyć. Fotele takie jakby-kubełki, wygodnie się siedzi.