Ocena kierowcy - Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting

J.P, 2 lata temu
Silnik 2.0 Turbo 280KM 206kW
Rok produkcji 2021
Przebieg: 1 000 tys. km
Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW 2020-2023 - Oceń swoje auto
Silnik : Cudownie się zbiera ,pewność na drodze,przyklejona jakby do asfaltu. Świetnie przyspiesza daję pewność na drodze
Witam.Mojego bolida odebrałem w lipcu.Jest to moje pierwsze auto salonowe.Mialem do wyboru używane porsche macan, bmw x5 lub salonówkę a,dokladnie stelvio veloce ti.Auto zostało zakupione w Lublinie w salonie.Przy okazji polecam również ten salon a,dokladnie p.Kamila z którym konfigurowałem auto i załatwiałem wszystkie sprawy,pełny profesionalizm ,wspaniały kontakt az chce się wracać po nowe auto Nie moge również podziękować panu Pawłowi kierownikowi działu sprzedaży który czuwał nad wszystkim.Chciałbym aby każdy klient był tak traktowany miło. Jesli zdecyduję się kupić stelvio z silnikiem 510 km to zrobię napewno w tym salonie. Auto czarne na potężnych 21 calowych felgach. Naprawdę robi świetne wrażenie .Nie jestem melomanem ale aystem nagłaśniający harman karton opcjonalny robi swietna robotę. Wszyscy co oglądali byli zachwyceni.Auto bardzo rzucające się w oczy a,światła do jazdy dziennej są widoczne z bardzo daleka.
Silnik pracuje cudownie.Przy jeździe w trybie D odczuwalne delikatne szarpnięcia przy zmianie ale spowodowane bardzo szybką zmiana.w trybie n i a wszystko super a,dźwięk przy przyspieszanie wywołuje ciarki na skórze. Jeśli trzeba szybko przyspieszyć to tylko gaz do końca a,jeszcze lepiej można pomoc manetkami przy kierownicy.
Skrzynia pracuje wspaniałe. Przecież to zf jak inaczej moze byc
Jeździ jak po szynach.przyklejony i agresywny lub potulny jak baranek w trybie a to najlepiej pasuje mojej zonie
W wersji veloce ti wygląda prześlicznie.Kolor czarny z szyberdachem, ja osobiście bardzo lubię jak w kabinie jest jasno .Sportowe fotele w połączeniu z welurem bardzo wygodne.Całości dodają wstawki karbonowe.Pakiet czerni daje swoje wygladada prześlicznie każdy się ogląda. W mojej wersji są felgi 21 czarne
Bardzo wygodna z pakietem wyciszajacym
Wszystko super
Swietnie chłodzi bo to tylko używałem choc świetny bajer z podgrzewana kierownica
Miejsca wystarczajaco
Bardzo cicho.Cudowny odgłos silnika przy szybkim przyspieszaniu
Wszystko w normie. Miło bardzo zaskoczony ceną wymiany oleju,ponieważ wymieniałem po 2500 km
Mysle ze,wysoka jakość wykończenia a,w porównaniu osiągów innych marek bardzo przystępna cena.Alfa oprócz tego daje 5 lat gwarancji lub 200 000 km.To też bardzo wpłynęło na wybór tej marki
Na razie wszystko bez zarzutów
Wszystko ok

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Turbo 280KM 206kW [l/100km]