Oceny Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Stelvio - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo Stelvio

~uzzytkownik
Alfa Romeo Stelvio
Stelvio to mój pierwszy SUV, miałem już kanapę - superba i dzika - 330xi, więc szukałem czegoś pomiędzy. Miało być komfortowo, ale też z radością jazdy, przynajmniej 200 konnego no i jakoś odmiennego od poprzednich samochodów. Wybrałem sercem - Stelvio bardzo mi się podobał - jeździ jak sedan i jest znacznie wygodniejszy niż BMW 3. Póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, pozwala na dostojną jazdę, ale gdy trzeba, potrafi zostawić...
~Maciek II
Alfa Romeo Stelvio
No teraz mogę się wypowiedzieć. Dziś samochody idą do przodu a multimedia także. Panowie trzeba AR uzbroić w porządne systemy komputerowe - konkurencja odjechała. Czy to wada? Czy zaleta? Tak jest świat skonkludowany trzeba się dostosować. System o przeszkodach działa po włosku/polsku czyli jakoś to będzie, multimedia przedpotopowe. Ekran dotykowy proszę, kamerki 360 stopni zgubiły się. Właściwości jezdne super, silnik bez zarzutów, frajda z...
~Artur
SUV 2.0 Turbo 200KM 147kW
Alfa Romeo Stelvio
To już moja czwarta alfa, ale pierwsza fabrycznie nowa. Dotychczas jeździłem 156, 159 oraz giuliettą. Pierwsza Alfa z silnikiem benzynowym więc trzeba się było przestawić na większe spalanie. Masa i wysokość robią swoje. Spalanie od 8 do 12 litrów Samochód jest bardzo przyjemny w prowadzeniu, czuć lekkość nadwozia. Na razie bezawaryjne, zobaczymy jak dalej.
~Kowalik.J
Alfa Romeo Stelvio
Alfa pełną gębą. Miała być Giulia. Uległem żonie, ale nie żałuję. Nie sądziłem, że SUV może tak jeździć. Perfekcja! Zakochałem się! Choć szkoda, że mnie nie stać na Quadrifoglio. Nie sądziłem, że kiedykolwiek kupię SUVa, tym bardziej Alfę. Coś czuję, że następne auto też będzie z tej stajni.
~Bogdan361
SUV 2.9 V6 Bi-Turbo 510KM 375kW
Alfa Romeo Stelvio
Włosi są mistrzami, reszta to tylko mniej czy bardziej udane naśladownictwo. Układ kierowniczy niezwykle precyzyjny, czuły i bezpośredni. Hamulce bardziej niż skuteczne. Doskonałe zawieszenie o zmiennej charakterystyce. Wygodny i niepozorny, ciągle SUV.
~And
Alfa Romeo Stelvio
Naprawdę udany SUV, dynamiczny i komfortowy, zaprojektowany se smakiem. Silnik 280 KM daje przyjemność z jazdy. No może przydałby się ekran dotykowy i nawigacja on-line. Poza tym sama radość! Nie sprawia żadnych problemów technicznych. Ponad rok od premiery a wciąż przykuwa uwagę innych kierowców i przechodniów. Oczywiście pali więcej niż podaje producent.
~arkadius86
SUV 2.2 JtdM-2 210KM 154kW
Alfa Romeo Stelvio
nic dodac nic ujac auto warte segmentu premium i swej ceny. za calkiem dostepne pieniadze mozna kupic rewelacyjne dynamiczne i ekologiczne auto rodzinne z wieloma funkcjami i przestrzenia na pokladzie. Zaden SUV nie moze sie rownac z tym co pokazali Wlosi. Oby wiecej takich SUV'ow. Czlowiek czuje sie poprostu jak krolewicz w srodku kabiny
~olo
Alfa Romeo Stelvio
Jeszcze nigdy nie jechało mi się tak znakomicie autem. Jeździłem wieloma suvami i terenówkami, ten był na końcu testów. Noi został.
~ADAM K
Alfa Romeo Stelvio
Piękne ,oryginalne i dopracowane autko ze świetnym silnikiem i rewelacyjną skrzynią biegów . I po mimo kilku wpadek jak mizerna kamerka cofania czy brak czytania znaków auto warte uwagi.
~Tomasz
Alfa Romeo Stelvio
Rewelacyjny wygląd, świetne prowadzenie, kapitalny silnik