Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW 2017-2019 (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrziomalx
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mam wersje bez dodatkowego wygluszenia w postaci ekstra folii na szybach. Dawno nie jezdzilem tak glosnym w srodku autem. Przesiadlem sie z GLC i doznalem szoku :) Powyzej 160-170kmh ciezko sie rozmawia. Jezdzilbym nim (po niemieckiej autostradzie) trasy 200+ ale jest taki halas, ze glowa boli. Przy mniejszych predkosciach slychac skyrzynie, wal, jakies inne dziwne dzwieki, pisk hamulcow na kazdych swiatlach. Dla kogos kto jezdzil wczesniej...
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Tu czujesz różnice między BMW czy Mercedesem. Nie ma tragedii ale do premium dużo brakuje. Szczególnie z klekoczącym na niskich obrotach silnikiem (benzyna) mam problem, bo to jednak SUV i nie oczekiwałem ciszy przy 140 km/h. Włączone radio załatwią sprawę, wcześniej miałem nowego superba i moge powiedzieć, że jest to bardzo podobny poziom wyciszenia.
~MietasM
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie jest tak cicho jak w moim poprzednim aucie (ford s-max turbo benzynowy), ale głównie podczas mocnego przyspieszania. Podczas spokojnej jazdy jest miło i komfortowo. Silnik mógłby mieć ładniejszy dźwięk, ale nie jest źle.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Jest cicho, szczególnie od zawieszenia i drogi. Słychać natomiast wiatr, nie wiem czy z lusterek, czy ogólnie z elementów karoserii. Do 160 jest bardzo komfortowo, powyżej robi się głośno.
~Dariusz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Zdecydowanie największy mankament tego auta, nawet przy silnym wietrze hałas doskwierający we wnętrzu, podczas jazdy dokuczliwy szum z okolic drzwi.
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
To moim zdaniem najsłabsza strona auta. Zdecydowanie za mocno słychać szum wiatru. Szyby powinny być lepiej wyciszone, gdyż nie pasuje to do marki premium.
~Marek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Ogolnie jest ok. Przeszkadza szum lusterek przy wyzszych predkosciach oraz halas opon przy mokrej nawierzchni- do poprawy przy wiekszym faceliftingu
~Tomasz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Do 140 km w miarę cicho powyżej słychać szum powietrza ale tragedii żadnej nie ma i można spokojnie rozmawiać bez podnoszenia głosu.
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Osobiście mi brakuje AR sound. Co to jest barakowóz jak w USA? Cicho już było. Cicho - nie o to chodzi brak charakteru.
~Maciej
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Najslabszy punkt, podobno po lifcie poprawiony. Planuje zleic profesjonalne dociszenie i wymine szyb.
Alfa Romeo Stelvio SUV