Ocena kierowcy - Audi 100 C3 Avant

Perun from B-stok, 19 lat temu
Rok produkcji 1989
Audi 100 C3 Avant 2.3 136KM 100kW 1986-1990 - Oceń swoje auto
tak wiec miło wspominam uzytkowanie AUDI, najlepiej to się prowadziło te auto, od startu sprint do 100 - tki ok 9 sek, dużo właścicieli sportowych współczesnych aut z rozdziawionymi buziami patrzyli co to za kolos ich wyprzedza
pieknie sie jeździło takim motorkiem, teraz żałuję, że tą 100 - tke sprzedałem, przebieg znaczny lecz zero problemów
z tym trochę gorzej, bo cieżko mówić o niemieckiej precyzji, 2 razy wcinało biegi, jak już skrzynie zrobiłem to ciężko zaczał wchodzić wsteczny
średnio, szybko wybijały się końcówki, zużyte amortyzatory strasznie bujają, a zuzyły się po 30 tys. !!! nie ma to, jak polskie drogi ....
do przodu bombowo, do tyłu gorzej, lecz na lusterkach jak ktoś umie (ja tylko tak :-) to sobie poradzi w kazdej sytuacji
wszystko idealnie na swoim miejscu, w tym aucie czułem się jak w domu
moze być, lecz klimatronic non stop działał jak chciał, i jeszcze najgorsze, że w duże upały zaczynał się psuć - albo sie wyłączało -- silnik jechał dobrze lub zostawiało się klimę a silnik miał kopa jak CC´700
tym mozna wozić przysłowiową trumnę w bagazniku, mi wchodził po lekkim złozeniu rower górski, z 5 plecaków i spiworów, do tego 5 osób w srodku, jazda w góry, auto nawet nie zaskrzypiało
przy 160-170 mozna słuchac muzyki powaznej, jeszcze u mnie był firmowy zestaw audio f-my Blaupunkt (6 głosników + 4 gwizdki) oddzielna regulacja z zewnątrz, wzmacniacz, słuchawki dla pasażerów i takie tam
nie miałem nigdy gazu, teraz to może nowy właścicel juz zamontował LPG, mi paliło mniej wiecej jak polonez 10-12 miasto 7-9 trasa
za 9 tys. w sumie fajne auto. Miałem wersję szwajcarską, wiec w pełnym wyposażeniu, lecz radzę takich w tym wieku unikać. Bedziecie mieli tylko problemy z podnosnikami szyb, centralnym i podobnymi pierdołami.
silniki szyb co chwila centralny się chyba z 5 razy psół aż wreszcie padł zupełnie alarm (jeszcze na radio) padł mi po kilku miesiącach reszta ok !
pompa paliwa, czesto zawieszenie, silnik na piatkę

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.3 136KM 100kW [l/100km]

9,6