Lista ocen Audi 100 C4 (322)

~adlan77
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Jak tak wiekowe auto jest genialny, gdyby do dzisiaj byl produkowany pewnie cieszylby sie wiekszym powodzeniem niz nowoczesne auta. cichy, bezawaryjny, ladny wygodny niezawodny
~GrzesB
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
6 garów w V6 to chyba wszystko mówi za siebie :) Troszkę za wolno się rozpędza - wiem, że to po części sprawa źle założonego gazu, no ale 11 sekund do 100 to ciut za dużo... (Silnik)
~Paweł 3-city
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Auto wygodne, dynamiczne i trwałe, szczególnie rdzoodporne
~ted
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
bardzo fajnen tylko brakuje mi wielowahaczowego zawieszenia.
~matheus mkrajewski1@o2.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Troszkę obroty falują na luzie, ale ryk super. To jest właśnie ta V6. (Silnik)
3,6
~robertmax@o2.pl
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
nawet mniejsze zuzycie paliwa od podawanego przez producenta- oczywiscie przy rozsadnym naciskaniu pedalu gazu (Silnik)
~Wiarygodny.
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Jeżeli pogodzisz się z trochę niższym komfortem i wyższą głośnością,to bedziesz miał auto nie do zdarcia i co najważniejsze całkowicie odporne na korozje.Porównuje je z BMW iMercem ,miałem ich po kilka sztuk,a opisuje swoje 4 Audi.Konkludując w BMW leprze silniki i prowadzenie ale gorsza jakość nie wspominając już o rdzy.W Mercach coś pośredniego ale za to wnętrze a,la burak,dla mnie nie do przyjęcia-mowa o W124.
~zitrox
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Auto przywiozłem z Belgii 3miesiące temu. Było serwisowane, jak to na zachodzie bywa, tylko i wyłącznie w autoryzowanych stacjach. Dlatego jak na razie wszystko jest w idealnym stanie. Założyłem już instalację gazową, która kosztowała mnie 1.750zł. Zbiornik założony mam w kole gdzie przestrzeń (zapas to normalne pełnowymiarowe wkoło a niedojazdówka) pozwolilła na zamontowanie 55litrowego zbiornika gazu. (Silnik)
~tomek
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Bardzo dobre auto, pomimo swoich lat ani grama rdzy, silnik cicho pracuje, poza wymianą oleju i filtrów praktycznie, nic nie chce się psuć, komfort jazdy dużo lepszy niż w poprzedniej BMW 525, a niezawodności nie ma nawet co porównywać. Kupując to \"stare\" auto miałem obawy co do słuszności wyboru, ale z perspektywy dwóch lat jazdy , uważam , że dokonałem dobrego wyboru, sugerowałem się opinią kolegi , który jeździł podobnym przez 7 lat i... (Silnik)
~gumis118@op.pl
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Silnik jest cichy o ile pamięta się o wymianie napinacza paska wielorowkowego. Elastyczny jak najbardziej (Silnik)