Lista ocen Audi 100 C4 (322)

~zaku0
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
jaka na swoje 17 lat to autko jest super komfort jazdy jest niesamowity trzeba dbać i systematycznie usuwać usterki bo jak się to zaniedba to pózniej ciężko będzie to opanować finansowo.
~SMN
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Całokształt oceniam na max, bo rzadko spotykam się z markami, które mimo zaawansowanego wieku sprawują się tak jak Audi.
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Ogolnie Audi 100 C4 to udany model.Wnętzre to dla mnie wzór,materiały wykończeniowe najwyższej jak na tamte czasy jakośći.Miejsca dużo dla kazdego,Jeśli gaz to dobry warsztat,jak zadbasz o nią to NA 100% nie pożałujesz !!!
~szneider
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Mój następny samochód to napewno bedzie audi, najlepiej A6 2.5TDI 140KM. Napewno bez zastanowienia kupiłbym takie auto jeszcze raz i polece je kazdemu kogo nie stac na nowy samochod, a chce miec fure komfortowa i ekonomiczna.
~Gabriel
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Jak na pojazd z takim stażem to uważam,że podzespoły (silnik,skrzynia biegów,sprzęgło,hamulce,zawieszenie,ogrzewanie czy elektryka) działają nader dobrze!
~tomek
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Rewelacja, chyba już nie ma tak starych i tak dobrych aut, jestem bardzo zadowolony z tego auta Poprzednie BMW 525 to była porażka na całej lini, wiadomo,że jak się ma kase to się kupuje nowe, ale to używane jest naprawdę super, za stosunkowo niewielkie pieniądze mam komfort podróży i naprawdę niezawodne auto.
~pit.o@interia.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Troszkę za słaby ale to już wyuzdana opinia totalnie sugestywna , wywądząca się z zacięcia rajdowego. Na polepszenie humoru wsiadam do Peugota 106 XSI i jak się wyszumię to znów dostojnie zasiadam za kierownicę C4.
~czapek mieczap@o2.pl
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Może dał bym więcej ale co by powiedzieli właściciele A 6 czy innych.
~dave236
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Silnik 2.3 o mocy ok 170 KM. Jazda na gazie i automacie- ekonomiczność i komfort, dosyć duży bagażnik, pomimo butli za tylną kanapą. Posiadam hamulce brembo i porządne wysokie zawieszenie, doskonałe na miejskie chodniki i w gorszy teren. Przyciemnione szyby na tylnych bocznych szybach nie przepuszczają dużej ilości światła, dzięki czemu wewnątrz jest chłodniej w upalne dni. Dobre oryginalne głośniki- dźwięk rozchodzi się po całym wnętrzu auta....
~szuchaj@poczta.onet.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
znakomity samochód, ktoś kto posiada bezwypadkowy egzemplaż może się nie obawiać dużych przebiegów, a najbardziej polecam 100 z silnikiem 2.5 TDI