Ocena kierowcy - Audi 80 B2 Sedan

mspl@o2.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1986
Audi 80 B2 Sedan 1.8 90KM 66kW 1983-1986 - Oceń swoje auto
Karoseria : pelny ocynk :)
polecam to auto z czystym sumieniem,moze wygladem nie powala,ale ma inne zalety :)
Mam 467000 i z tego co wiem nie bylo w nim nic grzebane :D kupiełem ja za grosze (2000PLN) poprzednio jezdzila na taxi, u jednego wlasciciela byla 11lat ja od niego kupilem i dalej kręci :D mam wersje SC na wielopunktowym wtrysku ( ma ladnego kopa, mimo ze na lpg przejechala juz 180 tys), wspomaganie, centralny zamek,welur i szyber. Jak na 22 letnie auto to zero rdzy (pelny ocynk) tylko tam gdzie byla naprawiana to widac male ogniska "rudej".Kolejne tez bedzie AUDI
Jest dobrze, byly problemy z wrzuceniem biegów ale wystarczyło podciągnąć linkę i jest OK, czzsami ciezko wchodzi wsteczny
nie narzekam, twarde zaieszenie, pokonywanie ostrych zakretow przy duzej predkosci to czysta przyjemnosc, jedzie jak po szynach, nie to co francuz
OK! jak sie dobrze ustawi lusterka zewnetrzne to jest super!
Zdziwilem sie ze w 22 latnim aucie wszystko dziala jak nalezy (moze przyzwyczajenie z renault- nie wiem ;) )
z tyłu trochę mało miejsca... ale przod jak najbadziej :) po zlozeniu siedzien mozna spac i nie tylko ;P
Pow 4,5 tys glosno ;)
Mam lpg po Lodzi 12 LPg trasa poznizej 8 spalila do Opoczna. Ceny czesci zamiennych niskie (myslalem ze jak audi to bedzie gorzej) linka od sprzegla 80 zl, amortyzator ok.140/szt, klocki od 50PLN
1986-od 2000 do 3500zł, zalezy od stanu i przebiegu, ja mam tkz. "przejsciowke" za te pieniadze lepszego sie nie kupi
nie bylo wiekszych problemow, ostatnio nie bylo swiatel z tylu i podwietlenia deski rozdzielczej- wystarczylo docisnac zaczep (od spodu, pod bezpiecznikami, pod maska) i jest ok
raz stanela i nikt nie wiedzial o co jej chodzi, zbierali sie magicy i nic...a okazalo sie ze jest komputer! wystarczylo go wymienic (za schowkiem) bo zawilgocial

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 90KM 66kW [l/100km]

10,8