Oceny Audi 80 B2 Sedan

Najnowsze oceny Audi 80 B2 Sedan

~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Audi 80 B2
Powiem tak: Kupiłem to auto w wakacje jak miałem 19 lat z myślą, aby pojechać tu i tam, po wakacjach miałem się go pozbyć, ale zakochałem się w nim. Całe wakacje przejeździłem 26 letnim wtedy autem bez napraw. (Po kupnie wymieniłem tylko jeden wahacz). Obecnie autko ma 29 lat i postaram się pociągnąć audiczkę do 30, choć może być ciężko, gdyż jestem ograniczony finansowo a w autku ta skrzynia coś nie bardzo :P Ale nawet jak padnie i przestanie...
~przemo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Audi 80 B2
blacha ocynk korozia jak zadbany to brak nie jeden młodszy egzemplarz się chowa audi w miarę wygląda i jest godne polecenia chociaż na drogach jest stosunkowo coraz mniej ale wiadomo wszystko przemija
~Charlson
Sedan 1.6 75KM 55kW
Audi 80 B2
Bardzo dobry wóz, wymienic paski i oleje na czas a napewno nikogo nie zawiedzie, blachy są ocynkowane i po prawie 30 latach nie ma ani grama korozji o te auto trzeba dbać a napewno posłuzy kupe ładnych lat
~MAGDAZ PUŁAW
Audi 80 B2
NO HEJ! MAM GO JUZ PONAD ROK I WCALE NIE MAM NIC ZLEGO DO POWIEDZENIA NA TEMAT AUDI BARDZO FAJNIE MI SIE NIM JEZDZI I NAPEWNO NIE SPRZEDAM GO SZYBKO!A WRECZ PRZECIEMNIE KUPILA BYM JESZCZE JEDNO TYLKO Z WIEKSZYM SILNIECZKIEM TROSZKE! HE SUPER POJAZD DUZO MIEJSCA I WOGOLE COOL
~Przemol
Sedan 1.6 73KM 54kW
Audi 80 B2
Bardzo przemyślany projekt (poza tyłem). Egzemplarze o pewnym pochodzeniu mimo wieku mogą posłużyć jeszcze wiele lat, przy zachowaniu minimum obsługowego, pod tym względem auto jest niewymagające. + za ocynkowane nadwozie. Niedotyczy aut powypadkowych, a tych niestety jest wiele(przestroga dla kupujących)
Sedan 1.8 GTE 112KM 82kW
Audi 80 B2
Biorąc pod uwagę CENE, WIELKOŚĆ, JAKOSĆ, OSIĄGI, EKSPLOATACJE to 5+, sporym minusem jest blacha lecz jeśli się człowiek przyzwyczai do wożenia szpachli w samochodzie to jest ok. Bardzo dobra alternatywa dla Poloneza FSO. Sądze że wiele osoób stwierdzi że to złom lecz nie każdy jeździ LEKSUSEM. Pozdr: Sebastian
~Emil
Audi 80 B2
świetne auto. nie do zajechania. nie to co teraz produkują. Auto na laaaaaata. niezniszczalne. dbać i lać i jeździć. wygodne, pakowne. polecam
~Whites86
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Audi 80 B2
jest to moje najstarsze auto i jak dotąd najlepsze , co najwazniejsze tanie w utrzymaniu i konserwacji
~Janek 79
Audi 80 B2
To najbogatsza wersja GLS z roku 1979... ma dobre wyposażenie regulowane fotele w różnych płaszczyznach , lakier zielony metalic , gaźnikowy , super auto polecam BDB :)...
Sedan 1.8 90KM 66kW
Audi 80 B2
polecam to auto z czystym sumieniem,moze wygladem nie powala,ale ma inne zalety :)