Oceny Audi 80 B2

Najnowsze oceny Audi 80 B2

~remik
Coupe 1.8 GT 90KM 66kW
Audi 80 B2
kultowe autko do b. szubkiego przemieszczania sie , swietna dynamika, felgi z rantem, lakier metalic, gluchy pomruk gdy jedziesz- to wsystko zwraca jeszcze uwage ;0) autko typowe dla ludzi mlodych ze sportowymi ambicjami no i nie pustym portfelem :)))
~Janek 79
Sedan 1.3 60KM 44kW
Audi 80 B2
To najbogatsza wersja GLS z roku 1979... ma dobre wyposażenie regulowane fotele w różnych płaszczyznach , lakier zielony metalic , gaźnikowy , super auto polecam BDB :)...
~Świergu
Sedan 1.6 75KM 55kW
Audi 80 B2
Nie wymagam wiecej od tego autka, moze zeby mialo mocniejszy silnik, ale w ´84 to chyab max co mozna bylo:P
~Przemol
Sedan 1.6 73KM 54kW
Audi 80 B2
Bardzo przemyślany projekt (poza tyłem). Egzemplarze o pewnym pochodzeniu mimo wieku mogą posłużyć jeszcze wiele lat, przy zachowaniu minimum obsługowego, pod tym względem auto jest niewymagające. + za ocynkowane nadwozie. Niedotyczy aut powypadkowych, a tych niestety jest wiele(przestroga dla kupujących)
~przemo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Audi 80 B2
blacha ocynk korozia jak zadbany to brak nie jeden młodszy egzemplarz się chowa audi w miarę wygląda i jest godne polecenia chociaż na drogach jest stosunkowo coraz mniej ale wiadomo wszystko przemija
~spoko ziom
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Audi 80 B2
lepszy wybór niż polonez z 90 roku ... ale nie lepszy niż polonez z 93 roku ;)
~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Audi 80 B2
Powiem tak: Kupiłem to auto w wakacje jak miałem 19 lat z myślą, aby pojechać tu i tam, po wakacjach miałem się go pozbyć, ale zakochałem się w nim. Całe wakacje przejeździłem 26 letnim wtedy autem bez napraw. (Po kupnie wymieniłem tylko jeden wahacz). Obecnie autko ma 29 lat i postaram się pociągnąć audiczkę do 30, choć może być ciężko, gdyż jestem ograniczony finansowo a w autku ta skrzynia coś nie bardzo :P Ale nawet jak padnie i przestanie...
~QBAAS WARSZAWA [email protected]
Coupe 2.2 GT 136KM 100kW
Audi 80 B2
Doskonałe auto dla kogoś kto nie chce wiecznie siedzieć w serwisie ale trzeba o niego dbać!!! a cię nie zwiedzie. jak jest gaz trzeba od czasu do czasu pojeździć na benzynie, no i przy tym wtrysku nie odpalać na gazie!
~grzes
Coupe 2.3 133KM 98kW
Audi 80 B2
doskonaly samochud dla ludzi kturzy chca miec dobre szybki niezawodne pewne auto wedluk mnie bardzo udany model audi w poruwnaniu z innymi kture mialem to audi mimo ze najstarsze jest najleprze stara niemiecka solida maszyna polecam
~Leszek
Sedan 1.6 GLE 110KM 81kW
Audi 80 B2
Wspaniałe auto jak na 25-latka. Polecam mimo takiego wieku.