Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Coupe

kamera78, 16 lat temu
Silnik 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Rok produkcji 1992
Audi 80 B3 Coupe 2.6 V6 quattro 150KM 110kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : quattro znakomicie sobie radzi w trudnych warunkach.
Przeniesienie napędu : w tylnum układzie napendowym quattro gumu,które przytrzymują cały mechanizm mniejszy koszt w salonie audi niż w sklepach płaciłem 200zł 2 szt.jedynie jedna guma zamocowana z uchwytem który w komplecie kosztuje około 550zł ale regenerują samą gume inne warsztaty i koszt jest o wiele wiele mniejszy jak narazie odpukać puk puk nic więcej. A gumy miały wybite orginalną date z 91r.zostawiłem na pamiątke.
Układ elektryczny : climatronik czasem załacza się samoczynie clima w zimowe dni
jak dla mnie jest super autem i mam szacunek dla tej marki i polecam to auto mimo swojego wieku i wyglądu prezentuje się wspaniale. Dodaję że model B4 i jest zamontowane webasto super sprawa polecam wszystkim.
polecam wszystkim jak na taką pojemność nie jeden mniejszy pojazd może wydawaćsię smokiem.
bardzo podoba mi się płynność zmieniania biegów choć mógłby być troche mniejszy jeszcze skok jak już wspomniano.
wspaniałe quattro jak spróbujecie to ciężko zmienić a daje tyle radości w zimowe pełne śniegu drogi.
przód, boki pojazdu ok do tyłu troche mało ale od czego mamy lusterka nie wspomnieć o czujnikach parkowania tylko po co psuć wizerunek auta.
jest wszystko na swoim miejscu nawet nie jednego zaskakuje schowek w bagażniku i pełno wymiarowe koło i przyjemne dla oka całe oświetlenie wew.i zew.
jest ok a do tego podgrzewane siedzenia wszystkim pania sie podobają w zimne noce :-))).Posiadam climatronik świetnie zestrojone elementy.
jak dla mnie jest super pozycja za kierownicą,pasażer też nie ma powodów do narzekania.
można by powiedzieć że super ale też po co ma byc jak w raju ma być dziko i szalono
nie sprzedał bym go ponieważ wiem co mam.
elektronika ale bez obaw do opanowania

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.6 V6 quattro 150KM 110kW [l/100km]

9,6