Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Coupe

jaycob@poczta.fm , kuba, 18 lat temu
Silnik 2.8 E 174KM 128kW
Rok produkcji 1992
Audi 80 B3 Coupe 2.8 E 174KM 128kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
samochod siuper!! mam juz zrobione 200tkm i chodzi jak nowka!! tylko jakos nie za bardzo tolerujje polska 95 ale i tak leje do niego shell v-power racing ;) jedyny mankament to drogi gaz, ale kto by sie tym przejmowal :)
coz tu duzo mowic, po prostu v6!!!! corrado i inne badziewia nie maja szans wachaja zapach moich spalin i zra gowno z mojego bieznika ;)
zajebista, precyzyjna, bardzo krotka, szybka po prostu ideal!!
mam zawieszenie sprtowe, obnizane, bardzo twarde, ale w zakrety moge wchodzic z ogromna predkoscia i moge byc pewien, ze nie wyslizgne sie z asfaltu...
bardzo dobra, regulacja siedzen w pionie pozwala osiagnac najlepsza widocznosc. lusterka elektrycznie podgrzewane sa zawsze przejrzyste
lux
bardzo szybko sie nagrzewa i chlodzi. podgrzewane fotele umozliwiaja osiagniecie luksusu tuz po odpaleniu silnika ;)
jest jej az za duzo, wygodnie sie w nim uprawia --->>sex<<---
jak na sportowe auto az za dobre, nie slychac silnika przy zamknietych oknach. nie uslyszy sie rowniez dziur w nawierzchni
autko jak na taki silnik bardzo ekonomiczne. na trasie pali 6 litrow na 100 przy predkosci 90-100km/h a przy 120-140 pali 8,3 l naprawy?? jakie naprawy!!!???jak sie non topper sciogam na miescie, to pali nawet 18,5l, ale pojemnosc 2,8 musi spalic
chcialem sie zapisac do klubu milosnikow audi coupe!! wczesniej mialem audi coupe 90 rocznik 89 2,3 benzyna 136 km. tez sie latalo ;) w razie pytan piszcie na mail
nigdy mnie nie zawiodl!!! jest to jedyna rzecz na ktorej moge zawsze polegac. i jak tu o niego nie dbac? jedyne co w nim popsulem to zpalniczka :(
jak juz powiedzialem nic!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.8 E 174KM 128kW [l/100km]

10,7