Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

mateo, 18 lat temu
Rok produkcji 1987
Audi 80 B3 Sedan 1.6 75KM 55kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
super autko niezawodne, i wygodne w jezdzie naprawde extra a jesli juz cos sie zepsuje to czesci naprade nie sa drogie i latwo dostepne
hihihi nie wiem jakiej mocy jest moj silnik - standardowy 1600
dobra audi mozna kupic za smieszne pieniadze ja swoja kupilem za 2500zl w polsce z instalacja LPG alufelgami i metalicznym kolorem, ma coprawda pare uszkodzen na lakierze zrobionych przez osiedlowych wandali, no i jest to 87 rocznik, ale za takie pieniadze jest to super bryczka nie zamienil bym jej na nic.... jesli cos teraz kupie to tylko nowsze AUDI
jesli chodzi o drobiazgi to nie dzialaja mi dwa nizsze biegi nawiewu :(( poza tym to wielkiego stracha napedzil mi zerwany uchwyt wydechu bo w czasie jazdy w okolicy skrzyni biegow cos strasznie walilo ..... ale okazalo sie ze to wydech opiera sie na jakiejs metalowej czesci podlogi ufff
wymienialem tylko uszczelke pod glowica, ale slyszalem ze to jedna powazniejsza usterka w audi ktora zdarza sie czeso tym modelom poza tym awarii ulegaja czesci zuzywajace sie ja wymienialem w niej przeguby i jezdze a autko nie jest nowe ....

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 75KM 55kW [l/100km]

11,0