Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

javers@op.pl, 20 lat temu
Silnik 1.8 E 112KM 82kW
Rok produkcji 1989
Audi 80 B3 Sedan 1.8 E 112KM 82kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
Audika na 4 ze względu na wcześniejszego właściciela - nic nie dbał o fureksa. Ale na ten wiek elegancja, blacha ocynkowana 0 korozji, ABeeSik. Jeszcze z 15 lat powinna wytrzymać. :P
I tutaj mam problem, bo była robiona przez I właściciela, który nie popisał sie za dobrze bo troche głośno mam w kabinie pilota
Mogło by być tylko muszę wymienić teraz tulejki metalowo gumowe na tylnych zawiasach (zwracać na to uwagę bo troche roboty jest przy tym)
Na zakrętach w uliczkach osiedlowych troche słupek kierowcy przeszkadza
w sumie może być
ogrzewanie ma niekiepskie za zimne dni, a z wentylacją to jeszcze nie spotkałem się z zaparowanymi szybami
z tyłu 3 osoby - troche ciasnota
troche skrzynie mi słychać ale jest ok na biegu jałowym heheh
gazu mi zasysa od 9 do 12 lytrów, a co do napraw - proste jak budowa CEPA, większość rzeczy samemu można zrobić
Dobry na dłuższe trasy, wykończenie wnętrza jak w B4, co do innych aut z raichu Audiki mają blachy ocynkowane, które odporne są na korozje. Co do ceny to stoją ok 12-8 tyś. Za taką sumę wolałbym "b3" niż Omege lub Skorpio
to chyba podstawowe rzeczy w każdej b3 (może się myle?) - żaróweczki do podświetlania tablicy rozdzielczej, przewody na klapie bagażnika, włączniki (tylna szyba), chyba tyle?
wymiana amorów, wymaina uszczelniaczy na zaworach, zapchany wtrysk ssania (od palenia za gazie) i tyle. Na ten wiek (15 lat) to całe "nic"

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu