Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

ving, 18 lat temu
Silnik 1.8 S 90KM 66kW
Rok produkcji 1991
Audi 80 B3 Sedan 1.8 S 90KM 66kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
po ponad roku uzytkowania-stwierdzam!-autko niezawodne nie wymagajace dodatkowych nakladow finansowych a co za tym idzie z nadwyzki budzetowej mozna wyskoczyc na bronka...jednak jakies korzysci sa z tego naszego wstapienia do UE :-)
ponad rok jezdze tym samochodem-silnik nie wymaga wciaz niczego co moglo by zaszkodzic mojeju budzetowi(nie wliczajac oczywiscie wymiany oleju-rzecz jasna)
ponad rok jezdze tym samochodem-dacie wiare ze wciaz nie moge sie przyzwyczaic do tak krotkiej jedynki?!?...no musicie uwierzyc na slowo ;-)
ponad rok jezdze tym samochodem-pojechalem po ten wozik do gebelsow i spodziewalem sie tego ze zawieszenie nie bedzie "wyrabane" nie mylilem sie...o dziwo uzytkujac go tutaj na tym naszym polskim safarii nie zaszkodzilem tej furce wciaz sprawuje sie swietnie i jak twierdza mechanicy nie musze niczego wymieniac w ukladzie jezdnym(moze dlatego ze zrobilem 12tys od tego czasu) faktem jednak jest ze...jak mowi mlodziez...jest gites ;-)
ponad rok jezdze tym samochodem-no tu akurat sie nic nie zmienilo...widze ze niektorzy narzekaja ze nie widza konca bagaznika...hmm...ja mam spojler wiec widze koniec.
ponad rok jezdze tym samochodem-poniewaz sam uzytkuje ten wozik (zona ma fiacika hehe) nie napisze wam jak sie siedzi w czasie jazdy z tylu z przyczyn oczywistych nie wiem...powiem wiecej nawet nie brakuje mi podlokietnika dziwnie jakos prawa reka wspiera sie na boku fotela i to wystarcza...inni wsiadajac do tego auta mowia "ale duza kierownica" ...zientarscy sie znalezli!...tez tak uwazacie?...ja nie dla mnie jest wsam raz-wciaz w sam raz:-)
ponad rok jezdze tym samochodem-przezylem juz lato i zime w tej furce roznica tylko taka ze zima musze jakies 10 minut wczesniej wyjsc z domu by oczyscic audice z tych ordynarnie bialych platkow sniegu;-)...latem?...uzywam reksona for men;-)
ponad rok jezdze tym samochodem-wciaz jezdze jako kierowca wiec juz pisalem o tym.
ponad rok jezdze tym samochodem-14scie latek ma to auto a ja mam pisac czy jest ciche..ale teraz czy 14 lat temu? Bo jesli dla mnie teraz jest ciche to o zgrozo wtedy pewnie zachowywalo sie jak autko na prad! ... no dobra jak przeciagne troche dluzej jedynke to slysze ze wciaz mam motor pod maska :-)
tak macie racje-PONAD ROK JEZDZE TYM SAMOCHODEM heheh-i przezylismy juz nie jedna podwyzke paliw a co najwazniejsze i obnizke ostatnimi czasy. Sprowadzajac sobie to autko zakladalem ze wsiorbie ok 8 litrow i tak tez czyni wciaz...dla mnie gitarrrra:-)
ponad rok jezdze tym samochodem-uwazam ze warto zaplacic odrobine wiecej za logo audi z roku 91 niz np. ford...sami rozejrzyjcie sie...posluchajcie jakie problemy maja inni z furkami...mialem juz 5 marek samochodow nie pierwszej mlodosci jak do tej pory tylko audi nie ingeruje w moj portfel (nie liczac zony)...wiem to bo juz ponad rok jezdze tym samochodem :-)
tak-pomimo tych moich 12tu tysiecy km musze sie przyznac-wymienilem klocki i tarcze hamulcowe...odruchowo!-nie wiem ...pewnie z wiekiem to przychodzi ze czlek zaczyna dbac o swoje bezpieczenstwo i nie tylko ;-)... a moze to dlatego ze ponad rok jezdze tym samochodem ;-)
czy wiecie ile jezdze tym samochodem?..tak ponad rok...hmm...moze to za malo bo jakos nie stwierdzilem POWAZNYCH usterek...wpadne tu za 12scie miesiecy moze wtedy bede mogl cos wiecej napisac ;-)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 S 90KM 66kW [l/100km]

8,4