Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

audi fan, 11 lat temu
Rok produkcji 1988
Audi 80 B3 Sedan 1.9 113KM 83kW 1986-1988 - Oceń swoje auto
Karoseria : po mimo ze polowa 24 letnich samochodow zakonczyla swoja zywotnosc na szrotak z powodu korozi to ta staruszka naprade sie niezle trzyma na swoje lata
Przeniesienie napędu : przebnie lozyska dlugo nie wytrzumuja przy wymianie latwo o rozejscie sie lozyska
Układ hamulcowy : tylne zaciski zapiekaja sie brak recznego lub nie obijanie zaciskow
aułtko naparawde kultowe wiekszos napraw mozna zrobic samemu a czesci do naszych zachodnich przyjaciol sa w bardzo przystepnej cenie
silnik naprawde jezeli chodzi oto moje aułtko ma 200tys jezeli nie bylo krecone w co watpie ale jedzi na pólsyntetycznym oleju i od wyminy do wymiany nic nie dolewam
moje aułtko ma 5 biegowa skrzynie ale 6 bieg naparwde by sie przydal bo brakuje go
dobra sterownosc nawet bez wspomaganai nie trzeba wiekzsego wysilku przy manewrach
bardzo dobra w dzień w nocy troche uciażliwa z powodu zalamania przedniej szyby troche mocaca
jezeli aułtko nigdy w swoim systemie chodzenia nie mialo wody to nie bedzie z tym problemow
jest dosyc sporo mijsca wygodne fotele i tylna kanapa naparwde wygonie sie tam siedzi
powiem tak do 100km/h jest cichutko powyrzej zaczynamy slyszec silnik przyjemna prace dla ucha nie uciazliwa zalezy od konsumenta
zalezy od jazdy spalanie jest naprawde na pozimie jak dynamicznosc przyspieszenie aułta
pisze o cenie aułta jest stosunkowo niska i za 500Euro mozna miec juz elegancjie aułtko od naszych przyjaciol zachodu bo w polsce hehhe takie ałtko nas slono bedzie kosztowac
wsiadam i jade z punktu a do punktu b
he powazniejsza usterka jaką nialo ałtko to byly uszcelniacze zaworow

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.9 113KM 83kW [l/100km]

8,3