Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

tomis80, 18 lat temu
Silnik 2.0 quattro 115KM 85kW
Rok produkcji 1990
Audi 80 B3 Sedan 2.0 quattro 115KM 85kW 1990-1991 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony z posiadania autka.
jezdze autem 2 lata. Wymienilem na poczatku caly rozrzad i plyny. teraz wymieniam filtry i olej co 10000km.Poza tym nie dolozylem nic do zadnych napraw. Mam tylko problem z rozrusznikiem, dosc czesto sie zawiesza (ta wada jest od momentu kiedy kupilem auto)
skrzynia ok paza tym ze od czasu do czasu cos dziwnego dzieje sie z drazkiem zmiany biegow, dziwnie unosi sie do gory. Tak sie dzieje bardzo rzadko
Do tej pory nie mialem zadnych problemow. nic nawet nie stuka.
Widocznosc ok.
Ok.
Mam problem z pokretlami a dokladnie z ustawieniem nawiewu do srodka auta przez kratki poniewaz blokuje sie pokretlo i nie mozna ruszyc ani w jedna strone ani w druga.
W porownaniu do aut innych marek tej klasy to wydaje mi sie ze Audi zapewnia duzy komfort jazdy i posiada wystarczajaca przestrzen. Bagaznik gleboki ale krotki (malo pakowny)
ok.
I o to sie wlasnie rozchodzi - zuzycie paliwa, chociaz cos za cos. Po moich wyliczeniach auto pali w granicach: 11/8-9. Jak juz wczesniej wspominalem moje auto dawno warsztatu nie widzialo. Sam wymieniam filtry i olej. Filtr oleju kupuje za ponad 30 zl natomiast powietrza za ok 70 zl
Jak kupowalem, te auta byly jeszcze w miare drogie. Teraz audi z tego roku mozna kupic juz za ok 7 tys zl. Wedlug mnie warto kupic ten model gdyz jak na swoje lata jest malo awaryjny i stosunkowo niedrogi.
Rozrusznik, pokretla nadmuchu powietrza
brak usterek