Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Avant

Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1993
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Jak to mówią idioto odporny, naprawdę nie wiem co trzeba zrobić aby go zajechać. I bardzo podatny na modyfikacje.
Inne : Bardzo bardzo dobre auto, wykonane z dobrych materiałów, według mnie dużo lepszych niż nowy Mercedes A-klasa ale to moje zdanie. Fajny żwawy silniczek w którym nie dużym kosztem można podnieść sobie moc jak komuś mało (ja podnosiłem) blacha nie jest pokryta ocynkiem tylko kompana w wannie nic nie gnije onile auto nie miało żadnej przygody, wyposażenie również można znaleźć takie które zawstydzi nie jedno nowe auto. Ceny części wydaje mi się normalne, dla jednego będą tanie dla innego drogie, autko nigdy przez tyle lat mnie nie zawiodło a naprawdę dostawało nie raz po dupie, ogólnie już tak dobrze zrobionego modelu audi nie dostaniecie a z racji na coraz mniejszą ilość cena rośnie bo zostają same perełki. Auto polecam w 100% każdemu.
Inne : Po takim czasie uzytkowania auta zauważyłem 2 i to też związane z wiekiem auta mianowicie nastawnik pompy wtryskowej który został naprawiony juz w modelach 1994 i takich bym radził szukać i zaciski... Ciągle coś nie tak z ręcznym, aczkolwiek wymiana na nowe załatwia sprawę

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

Audi 80 B4 Avant