Oceny Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996

Najnowsze oceny Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996

2,5
~Tomaszek
Audi 80 B4
Ogólnie ,niepolecam , stare i wyglądem niepowala..Silnik takie oo , sa lepsze i bardziej dynamiczne. A co do ludzi którzy uważają ze to auto niezniszczalne to są naiwni i lekko głupawi....
Audi 80 B4
Ogólnie autko oceniam bardzo dobrze pomimo drażniacych usterek które nie miały większego wpływu na jazdę.Bo co najwazniejsze autko zawsze dojechało do celu nawet po długiej trasie (600 km).Co najbardziej mnie cieszy to to że zawsze odpalał bez problemów. Cenię ten samochód za fantastyczną blacharkę na której nie ma śladu korozji zwłaszcza pod uszczelkami szyb i podwoziu oraz za fantastyczną tapicerkę.
~marcinki52
Audi 80 B4
Posiadam AUDI B41.9TDI AVANT od niedawna jestem zachwycony tym autem pomimo drobnych usterek licznika POLECAM WSZYSTKIM TĄ MARKĘ audi to jest to
~cosmosxj
Audi 80 B4
Osobiście baaardzo sensowne auto, choć w zasadzie brak juz nie zajechanych aut i w PL i w UE. Zaplaciłem za niego 4500PLN a włozylem ok. 5000 PLN i zostanie już ze mną dożywotnio. Bryłę ma wręcz boską. Idealne auto miejskie (jestem duży 190cm, 130kg)
~DamianEk
Audi 80 B4
moja osobista ocena to mocne 4.5 Blacha ocynk i po 17 latach zero rdzy. Lakier od nowości po umyci lśni lepiej niż nie jeden 5 letni. Auto ma swoje wady ale większość to zalety i pomimo wieku już niedługo pełnoletniego nadal słuzy jak wierny przyjaciel, który nigdy nie zostawi cię na środku drogi, zawsze dowiezie do domu i nie nadwyręży zbytnio twojego domowego budżetu:-) W wersji avant bardzo dobra opcja dla rodziny. Auto nie zawodne,...
Audi 80 B4
Pisałem pierwszą opinię o tym aucie 4 lata temu. Dziś wiem już, że ten samochód ma u mnie dożywocie. Tak naprawdę powinien to już być stary wrak nadający się jedynie do złomowania, a nie wykazuje absolutnie żadnych oznak starości. Auto jeszcze nigdy nie zawiodło !!! Przejechałem nim ponad 100000 km i sądzę że bez problemu zrobię jeszcze drugie tyle.
~efan
Audi 80 B4
Wspaniałe auto. Do tej pory po kupnie auta przestawało mi się ono podobać - znajdowałem coraz to nowsze mankamenty. A w przypadku audi było zupełnie na odwrót z dnia na dzień podobało mi się coraz bardziej :)
~jarek
Audi 80 B4
Polecam to auto z czystym sumieniem myślę że zadbane egzemplarze są nadal warte zainteresowania ze względu na solidne wykonanie , ekonomiczny i dynamiczny silnik oraz przestrzeń.
Audi 80 B4
w sumie to bardzo solidnie wykonany i trwały samochód. Doskonała blacha, mimo 14 lat nie widać rdzy. Gdyby mnie było stać na nowe Audi np model A4, to chętnie bym kupił. Ale np mój kumpel ma tak złe doświadczenia z Audi 1,9 TD 1993 r, że on już się "wyleczył" z tej marki (ciągle mu się psuje coś poważnego - silnik, skrzynia)
2,7
~jjhy
Audi 80 B4
Mułowaty diesel , jak to w starych audi bywa , spaliny dostają się do wnętrza auta co jest bardzo uciążliwe. Kupiłem auto za 9 tys zł , przebieg był rzekomo 112tys km , wszystko było na papierach a potem okazało się ze wszystko było podrobione a przebieg był 4 razy większy. Buda mimo ocynku lubi korodować zwłaszcza drzwi kierowcy,