Lista ocen Audi 80 B4 (20)

~Adam M
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Mimo wysokiej ceny zakupu polecam to autko.Przez 2 lata mój egzemplarz zjechał z ceny ok.1000 zł. Obustronny ocynk robi swoje - to auto bez wypadku nie zardzewieje !!! Tłumiki super wytrzymałe. Niskie koszty eksploatacji i części.Ja większość kupuję oryginalnych,bo nie są drogie.Np. filtr oleju 19 zł oryginał, 12 zł Filtron, tuleje gum-met 25 zł oryginał,12-18 zł podróbka. Można śmiało śmigać po Europie bez awarii.Resztę opisałem wyżej :-)
3,2
~kierowca
Avant 1.6 E 101KM 74kW
troche w niego wlozylem, auto z wloch,najbardziej jestem zadowolony z ochrony antykorozyjnej,ocynkowany,mimo usterk technicznych auto jest bardzo zadbane
3,5
~Mikołaj
Avant 1.6 E 101KM 74kW
słaba dynamika 15 sekunt do 100 na LPG , na beznzynie prawie tak samo - wersja Avant. Nigy nie udąło mi sięosiągnąć katalogowych 177 km/h (Silnik)
~Michał "OOOO"
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Autko naprawdę godne polecenia dla wszystkich, jest po prostu nie do zdarcia, solidne, niezawodne i tanie w utrzymaniu.
~AUDI-TYLKO-AUDI
Avant 1.6 E 101KM 74kW
A80 pancerne niezniszczalne technologicznie wzorowo wykonane blachy prostota w mechanice samemu można dużo ogarnąć , jakby dalej wyglądała by tak produkcja to nie było by b5,b6,b7,b8...lepiej mieć audice jak np forda .od kupna wymieniłem wiadomo rozrząd ,termostat,klocki tył,amortyzatory tył i jeszcze tuleje met-gum na przednich wahaczach i śmigam i śmigam i nic. tylko lać benke i do przodu.A80 z motorem 1.6e ma króciutkie biegi podobnie jak w...
~DAWID
Avant 1.6 E 101KM 74kW
SŁABY.JAK SIĘ ROZPĘDZI TO JEST DOBRZE.MAX 190KMH.NAJGORZEJ RUSZA SIĘ Z SKRZYZOWANIA-CIĘŻKO. (Silnik)
4,1
~Maciej
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Nie znam lepszego auta za taką cenę. Blachy ocynkowane - zero rdzy, silnik ok, komfort niezły. Można znaleźć fajną wersję z klimą i elektryką za dobrą cenę. Polecam, super autko, niezawodne i komfortowe.
~slawo1981@tlen.pl
Avant 1.6 E 101KM 74kW
nie żałuje że go kupiłem,świetny wóz.miałem obawy co do pojemności ale bezpodstawne 1.6 całkowicie wystarczy
3,4
~Daniel
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Przez 3 lata od założenia gazu było wszystko ok, teraz są same kłopoty, wszystko było sprawdzane i dopuki silnik nie stanie nikt nie jest w stanie nic stwierdzic, na pewno jest to cos z elektoniką lub zapłonem, silnik nagle przestaje pracowac, lub "kuleć" ale wystarczy tylko zgasic i odpalic i wszystko jest ok. Wymienilem swiece, przewody zapł, kopułkę aparatu, palec, cewkę zapł z modułem i nie ma żadnej poprawy (wszystko wielokrotnie było...
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4
11,6
12,4
~adamski
Avant 1.6 E 101KM 74kW
komfort i przyjemność z jazdy gwarantowana - polecam