Lista ocen Audi 80 B4 (40)

~sindbad
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
SUPER autko! po osiemdziesiątce o 9 lat starszej postanowiłem zostać wierny Audi i nie zawiodłem się, ponadczasowa (i piękna!!!) linia nadwozia, autko wygodne, bezpieczne, mocne... - naprawdę nie wiem jak można kupować przeróżne BADZIEWIA za ciężkie pieniądze, jeśli jest coś takiego; LUDZIE, KUPUJCIE SAMOCHODY PROJEKTOWANE PRZEZ INŻYNIERÓW A NIE KSIĘGOWYCH! :-)
~MARCIN
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
JESTEM PRZEKONANIA ZE SA SAMOCHODY I SA AUDI:) WIEC JAK MACIE DO WYBORU MIEDZY INNYMI SAMOCHODAMI A AUDI TO BIERZCIE AUDI
~adamg@kgw.pilickanet.pl
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
Za tę cenę samochód rewelacyjny. Wart nawet więcej. Oczywiście wiek powoduje, że brak mu pewnych przydatnych detali (poduszki, klima, elektryka). Również oryginalne radyjko pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie: nie jeździłem jeszcze wygodniejszym samochodem, a było ich parę (nawet czyimś), no poza nową A6-tką ;)
~Dragonfire2 (Ocena po 1/2 Roku uzytkowania)
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
Idealne auto dla studenta ( takiego jak ja :p ) lub rodzinki 4 osobowej. Bagaznik jest b.duzy pomiesci spokojnie pare walizek , jest nawet rekaw na narty :)
~OOOO :-)
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
ogólnie jestem zadowolony, części tanie, dużo mozna zrobić samemu bo to proste autko, wszyscy mechanicy znają te auta na wylot, mało awaryjne, super blacha, wygodne w jeździe , po kilku latach jazdy małym autem (corsa) teraz jak do niej wsiadam to dramat a w audi naprawdę wygodnie. Polecam avanta bo moim zdaniem ma ładniejszą sylwetkę
~Eryk
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
Jak na swój wiek to ideał samochodu, prosty silnik łatwo go zagazować, super jeździ się nim zarówno w trasie jak i po mieście, wbrew moim obawom nie mam problemów z parkowaniem(wczesniej jeździłem CLIO II). Zawieszenie i reszta swój dobry stan zawdzięcza niemieckim drogom oryginalnemu serwisowi. Polecam ściągany z Niemiec z Polski bym nie kupił.
~marceli1237@wp.pl
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
jak dla mnie jest ok .silnik dobrze reaguje na pedał gazu (Silnik)
~Pasi
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
nie dosc ze autko jest ladne,czesci nie sa za drogie i eksploatacja nie spedza mi snu z powiek to jeszcze mocny silnik i naped qattro daja mnustwo satysfakcji z jazdy mlodemu kierowcy.Auto w dobrym stanie tech pojezdzi jeszcze dlugo i nie zgnije dzieki cynkowanym blachom.Polecam!
~tim007@poczta.onet.pl
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
Auto idealne dla większej rodziny, duża moc i przyspieszenie. Jak na auto o takich gabarytach jest naprawde świetnie.
~Łukasz
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
Samochód jest naprawde bardzo dobry przebieg 82000 potwierdza to ksiazka serwisowa polecam te samochody szczególnie z silnikami 2.0 są bez zarzutów szukajcie z niewielkim przebiegami