Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

Markus-turbo, 16 lat temu
Rok produkcji 1992
Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Jeżdziłem młodszą astrą sedan i zdecydowałem się kupić B4 i nie żałuję. Trafił mi się niezły egzemplarz więc mogę się cieszyć ładnym samochodem. Pali mi jedynie litr więcej niż astra 1.6 więc powodów do nażekań też nie ma. Samochód ponadczasowy, mimo pokaźnego wieku można spokojnie jeździć bez wstydu, zawsze budzi szacunek (przynajmniej u znawców tematu). Polecam
widoczny ubytek oleju (myślę że do czasu wymiany będzie trzeba dolać)
żeby tak fajnie wchodziły biegi w samochodzie z tego roku to normalnie coś nadzwyczajnego
nie ma do czego się przyczepić
wszystko poukładane jak należy, bez udziwnień
grzeje momentalnie, chłodzenia jeszcze nie sprawdziłem (czekam na upały)
super, przynajmniej na przednich fotelach, na tylnich nie podróżuję to n ie wiem, ale chyba nie jest źle bo nikt się nie skarżył
powyżej 120km/h to już słychać dość konkretnie (ale nie można wymagać cudów na początek lat 90-tych)
jeżdżę delikatnie więc: średnio wychodzi 7,5 (na trasie, przy równej jeździe zdecydowanie poniżej 7 można zejść)
Jakość samochodów marki audi jest ogólnie bardzo dobra, a B4 to flagowy przykład jakości marki. Oczywiście za tą cenę możnakupić wiele młodszych samochodów, ale napewno żaden nie sprawi tyle radości. Ceny audi są wyższe niż innych aut, ale przy ewentualnej naprawie, w przypadku B4, nie będziemy narażeni na duże wydatki bo ceny części są dość niskie. Stosunek cena/jakość - jak najbardziej do zaakceptowania :-)
zawsze siadam i jadę
nic się nie wydarzyło, chociaż drażni mnie ten ubytek oleju w silniku bo lubię jak wszysko jest OK (a wiem że mimo wieku jest to możliwe)
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW
11,7