Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

Michał Lesicki, 10 lat temu
Rok produkcji 1992
Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Inne : Dopracowanie całej konstrukcji. Czuć klimat starych dobrych czasów.
Inne : Brak.
Mały, zgrabny, nie rdzewiejący relikt dobrych starych czasów gdy ksiągowi i koszty produkcji nie mieli nic do gadania. Śmiało można napisać że "takich juz nie robią".
Mam wariant 90km w połączeniu z automatem. Jest to tzw. osiołek. W miescie daję radę, na trasie już nie. Ekonomika jest taka sobie, 10l po mieście mozna włozyć między bajki jak niezniszczalność tego samochodu (wyrwany z gardła garwolińskiemu chamowi którego nie było stać nawet na porządną eksploatację BMX-a). Do spokojnej czy.jazdy wystar
Jak na 22 lata i olej wymieniany w 1999 roku (a mamy 2014) skrzynia po wymianie oleju i filtra sprawuje sie dobrze. Która współczesna wytrzyma tyle lat bezmyślności i durnoty poprzednich właścicieli?
Jak na taki "paździerz" prowadzi się wyjątkowo dobrze;) jak przyklejone.
Świetny stosunek między komfortem a prowadzeniem. Obecnie mam na handel jeszcze Octavię I która sie nie umywa jeśli chodzi o komfort resorowania, głośność pracy zawieszenia.
Wszystko pod ręką.
świetnie.
No szału to tutaj nie ma. Kierowca i pasażer z przodu podróżują w komfortowych warunkach, z tyłu miejsce dla niezbyt rosłych dwóch dorosłych osób.
Stara dobra szkoła. Tyle w temacie.
Sporo pali, ale czym to jest przy śmiesznych cenach części... Tym bardziej dziwi fatalny stan większości egzemplarzy. Takich właścicieli (czyt. hamów ze wsi) powinno sie delikatnie mówiąc eliminować.
Jak ktoś szuka autka do 5000 zł ciężko o lepszy wybór. Lepsze stare dobre Audi w wydaniu retro, niż skatowana Astra II czy Focus.
Moja sztuka była zajeźdżona. Wyremontowałem skrzynię i przy okazji silnik, oraz kilka elementów jak przewody chłodnicze czy króćce wodne. Jak na razie jest super, nic sie nie dzieje (odratowanie mojej sztuki kosztowało 2500 zł)
Jeśli eliminuje sie pierwsze sygnały że cos jest nie tak typu stuki, nie ma możliwości żeby coś zatrzymało ten samochód.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 90KM 66kW [l/100km]

12,2