Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

MICHAŁ - CYGAN, 17 lat temu
Rok produkcji 1992
Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
ocynkowana blacha - to jest to!!!!!! BMW z tego rocznika prezantuje się gorzej niż źle.
na zimno trochę stuka, ale po kilku sekundach jest ok.
wciskany wsteczny R - wspaniała sprawa, nie ma możliwości żeby w czasie redukcji 5-ki z 4-ki wrzucić na eRkę.
świetnie trzyma się toru, na zakrętach jest twarda i nie wyrzuca na przeciwną stronę.
extra widoczność! boczne słupki są świetnie rozmieszczone- kierowca nic nie traci w czasie podróży autem (w oplach vectra 1.8 benzyna jest tragicznie)
w środku jest tak jak na wybiegu dla modelek - prawdziwe kobiece kształty, wspaniałe wykończenie, mimo że to nie skóra, ale dużo lepiej prezentuje się niż wnętrze w VW golfach 4 gdzie jest jeden plastyk.
całkim znośnie, szwankuje mi tylko dolny nawiew na nogi, ale zabiorę się za to już wiosną.
jak dla mnie (180 cm) jest idealnie, na miejscu pasażera siedziałem tylko 2 razy i było idealnie, fotele są świetnie wyprofilowane, nawet 8-mio godzinna jazda bez zatrzymywania się jest przyjemna.
jest cicho i przyjemnie zwłaszcza jeżeli auto jest na letnich oponach, obecnie tj, 30.12.2006 r. jazda na oponach zimowych bez śniegu jest mniej przyjemna, ale kiedy już spadnie można usłyszeć własne myśli.
jak na moją kieszeń - średniego Polaka - to jest wymarzone auto, badania techniczne w granicach 160 zł (już z gazem), przegląd instalacji gazowej niewiele ok. 150 zł/rok + inne niezbędne zabiegi kosmetyczne, wymiana gumek na przednim zawieszeniu itp. = z mojego punktu widzenia auto jest przyjazne kieszeni.
kosztowała mnie 12.000 zł i nie żałuję!
zagłówki są mało przydatne - zwłaszcza dla kierowcy.
nie mam żadnych problemów.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 90KM 66kW [l/100km]

9,8