Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

tenjedyny13, 14 lat temu
Silnik 2.0 E 115KM 85kW
Rok produkcji 1992
Audi 80 B4 Sedan 2.0 E 115KM 85kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wszystko mnie saskakuje ta moc takie mocne to audi
Karoseria : rdza ale to dopiero po wypadku za pare lat moze byc takze prosze sie nie dziwic ze jak bedzie rdza to odrazu nie bo audi rdzewieje audi nie rdzewieje samo z siebie
Bardzo masywne mocne audi naprawde mowie bo wiem
tanie części mocny ekonomiczny nawet wydechy mam jeszcze orginalne he przez 17 lat jak nowe dużo osob ma orginalne mówie bo wiem he nawet milion km można zrobic oczywiscie jak sie szanuje i wymienia wszystko na czas wiadomo tak do 10 tys i trzeba olej wymienic i filtr od czasu do czasu filtr powietrza
bez zarzutu pracuje b/d nigdy mnie nie zawiodła także nie narzekam łatwa w opsłudze nie narzekam na nią
Bardzo dobry dobrze się jeździ wygodnie bardzo wygodna kierownica aż nie chce puszczas heh
nie powiem żeby była zła tak jest nie źle tu chociaz w tylniej szybie coś widze a w maździe 323 np to tam to nic nie widac :))
Bardzo dobra nie narzekam nniee jest źle szczerze bardzo dobrze się wszystko sprawuje
Jestem zadowolony robię 1 km przez moją wieś dojeżdzam do kolejnej szosy i już zaczyna lecieć ciepło i po drugie bardzo długo trzyma to ciepło w audi grzeje sie nawet gdy stoi czy na miescie a duzo aut dopiero w trasie sie rozgrzewa
Bardzo mocny welur nie narzekam no mam niestety fotel przetarty ale wiadomo audi ma 17 lat takżę nie bede sie czepiał nawet ani jeden plasticzek nie zatrzeszczy autko cudowne
nie jest tak źle cicha praca silnik w srodku nie słychac wprawie na zewnatrz to słychac troszke głosniej ale z tyłu zalezy od wydechu
nie jest tak źle możesz jechać ile chcesz nawet 200 i spali 11 a ponizej 100 to mało co jeżdżę he zawsze tak do 120 chociaz
Jakość bardzo dobra ocynkowane robi swoje co innego gdy sie zaniedba i sie małe bum robi i sie szpachluje to wtedy jak weźmnie rdza to nie Audi już wina tylko tego kogoś
nie ma usterek nie w audi nie ma
nie ma żadnych usterek

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 E 115KM 85kW [l/100km]