Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

Marcin Łódź., 17 lat temu
Silnik 2.0 E 16V 140KM 103kW
Rok produkcji 1993
Audi 80 B4 Sedan 2.0 E 16V 140KM 103kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
autko ma 13 lat na aluminiowych felgach i z spojlerkiem w jasnej tapicerce wyglada jak kilkuletnie autko,wyglad tego autka nadal robi wrazenie i nie nudzi sie jak jest to w innych markach
autko mam,kilka miesiecy jezdzilem wczesniej b3,bez porownania,a roznica raptem 2 lat,silnik cichy rowny,krotki pierwszy bieg,
nie wysoka,krotka,pracuje ja kjojstick,idealnie spasowana
jesli autko nie jest po dzwonie prowadzi sie bardzo dobrze,
tak jak wszyscy narzekaja na tylna widocznosc tak i ja,co do reszty bez zarzutow,tanieja czujniki cofania wiec to jest rozwiazanie by zderzak nie mial rys
ciezko ocenic,przy okolo 120km/h troche szumi co powoduje wrazenie przepuszczania powietrza,wiatru przez przednia szybe,mocny silnik prze na wiatr wiec ergonomia bez zarzutu
szybko ciepło,chlodzenie rowniez ok,ale to tylko ocena z kilku miesiecy korzystania,szybka wlacza sie wentylator wiec musze sprawdzic czy jest wszystko ok
auto mimo ze w dowodzie jest inaczej jest to fura dla 4 osob i wtedy jest komfortowo
tak jak wczesniej wspomnialem nie jest najgorzej ale.....
zuzycie paliwa adekwatne do mocy jaka mozna uzyskac 11 L trzeba srednio liczyc,na trasie jest nieco lepiej.ceny eksploatacji nie sa wysokie zamiennikow dobrych zamiennikow jest wszedzie pelno,auto podobaja sie zlodzieja wiec czym wiecej zabezpieczen tym lepiej ja juz mialem 2 wlamy wiec uwarzajcie,cena stacyjki w orginale 200 zł wklady po 35 złsztuka,napraw w takim aucie duzo nie ma tylko te z codziennej eksploatacji,no chyba ze cos popsujesz.
stosunek ceny do jakosci i stylu auta wraz z jego wygladem jest spoko
podswietlenie deski rozdzielczej i w b3 i w b4 mnie przesladuje,a poza tym ok,a wlasnie po jakims czasie moga wystapic problemy z odstawaniem klamek wewnetrznych,przeterty fotel kierowcy na oparciu to standard w starszych autach
brak a zreszta za krotko posiadam to autko by o powazniejszych usterkach cos wiedziec

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 E 16V 140KM 103kW [l/100km]

10,7