Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

ttt, 18 lat temu
Silnik 2.8 E 174KM 128kW
Rok produkcji 1992
Audi 80 B4 Sedan 2.8 E 174KM 128kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
stary ale jary... kupiłem do przypadkiem - chciałem inne auto - ale jestem zadowolony, trochę "dresiarski" - dresiarze bez urazy :-)... ale mnie się to podoba. Dresiarze wiedzą co brać!
cichutko, ładnie się zbiera, v6 robi swoje, co prawda na gazie stracił trochę animuszu ale coś za coś, 2 zawory na cylidner oldschool :-) to lubię
działa jak należy i tyle, nic nie haczy, nie ślizga się, przydałby się tylko 6-bieg
firmowy sportowy zawias (więc sprężysty, ale nie deska), super się trzyma na zakrętach, ale przy dużych prędkościach na naszych "równych" drogach brak mu skoku niestety... ogólnie coś za coś więc powinno być 5...
bez rewelacji
tak jak powinno być, stara dobra szkoła, bez wymyślnych wynalazków, wszystko pod ręką
bardzo dobrze, klima jakby pod maską siedział eskimos, grzeje w zimie cacy... nie pamiętam żeby mi kiedyś szyby zaparowały :-)
jest ok... ale gigantem nie jest wiec dla wyższych może być tu i ówdzie za ciasno
rewelacja :-)... słysze tylko opony... silnik... zgasiłem go kilka razy na początku bo myślałem ze zgasł (przyzwyczajenie)
jeżdżę na gazie miasto 15-16 litrów z klimą, trasa 12-13... ale przeważnie zawsze się gdzieś spieszę :-) na razie nic się nie dzieje części tanie (może nie wszystkie) ogólnie dostępne więc nie narzekam
za te pieniądze to chyba była dobra inwestycja, gaz miałem za free bo sprzedałem felgi 17-tki (auto było z niemiec) Całkiem komfortowy mimo zawieszenia trasa w góry i z powrotem 700 km... jak do sklepu po bułki... jazda nim to relaks... no ale jak trzeba przycisnąć to jest w co... i po zakrętach śmiga jak marzenie
na razie (odpukać nic)
na razie nic, zmieniam olej... i tyle ale przejehałem tylko 15tys.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.8 E 174KM 128kW [l/100km]

12,7