Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

Hubert, 11 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Inne : Koszty utrzymania, w porównaniu z Kia to auto jest naprawdę tanie.
Dla mnie ekstra samochód, spełnia wszystkie moje wymagania. Jest naprawdę tani. Jednak nie można go porównywać do nowych wozów. Bardzo ważną rzeczą jest znalezienie dobrego egzemplarza, niestety teraz to bardzo trudne. Jeśli już coś się znajdzie to to trohę kosztuję
Jest ok, ten silnik jest nastawiony na długie dystanse, mała moc i charakterystyczny warkot diesla mi nie przeszkadza. Na uwagę zasługuje fakt,że prawie każdy mechanik świetnie zna ten motor
Biegi wrzuca się dobrze, skrzynia ładnie pracuje. Wszystko ok , bez zbędnych fajerwerków.
Zawieszenie do codziennej eksploatacji jest ok.
W zimie błyskawicznie robi się gorąco a w lecie zimno (klimatyzacja). Mam też podgrzewane fotele, również jestem z nich zadowolony.
Nie ma fajerwerków , ale jak na taki samochód ok. Robi się trochę głośniej na autostradzie po przekroczeniu 100. Gdy włącze radio nie przeszkadza mi to
Ok 5-6 litrów w cyklu mieszanym (nie liczyłem, tyle pali ten silnik) to bardzo dobry wynik , przy rosnących cenach paliw. Naprawy robi się za śmieszne pieniądze.
Doskonała jeśli chodzi o utrzymanie , ciężko trafić dobry egzemplarz. Jeśli coś już jest to trzeba wyłożyć trochę kasy na zakup , ale wraca się.
Chyba nie trzeba komentować tutaj audi 80, jeśli ktoś ma dobrze utrzymany, zadbany egzemplarz. Inaczej cudów nie ma.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,1