Lista ocen Audi A3 8L Hatchback (210) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 422 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zippo87
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
pompa paliwowa, wtryskiwacze, w modelu diesla 1,9 TDI 90KM z oznaczeniem silnika ALH : turbina (o której wie bardzo mało osób że jest ) ze zmienną regulacją łopatek oraz koło dwumasowe.
~ProXa
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Raz spadł mi silnik ale to wina polskiego serwisu który przekręcił śrubę mocującą silnik... która niestety zerwała się wraz z silnikiem. Sprawa naprawiona i od tego czasu nic się nie dzieje.
~driver
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Szyby z przodu przestały działać lewą naprawiłem do prawej się przystawiałem i zaczeła chodzić ale niestety nie domyka się do końca Delikatnie korodujący dach ale w sumie ten samochód nie ma 3 lat
~Maxu
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Raz pękła tylko pompa wody. Poza tym nie działo się absolutnie nic. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na stan zawieszenia, gdyż A3 ma aluminiowe. Na naszych drogach szybko się wybija, a naprawa kosztowna.
~Woytass888
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Uszczelka pod głowica sie posypała,sprzegło znienacka zaczelo ciagnac jak w Subaru Imprezie na wolnych obrotach, chłodniczka oleju,wezyki z ukladu chłodniczego pękaja jak kondony, filter oleju sie poci
~sadłowo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
zapraszam na www.a3-club.net poczytać i za małe pieniądze można naprawić poważne usterki takie jak: - naprawa zaworka n75 typowa dla 110 konnych VW silników - cieknące podszybie, wystarczy silikon
~AO. E-mail: operan@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jedna powazna usterka na trasie z powodu niedbalstwa mechanikow - slabo przykreęcona ( po wymianie rozrzadu) pompa wtryskowa poluzowała sie i silnik nagle stanął podczas jazdy autostradą.
~zielona-kangurzyca
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Części nie są takie drogie jak twierdzą ci co audi nie jeżdżą bo jest drogie jest dobry serwis i nie ma problemu z częściami... nie kosztują majątku tak jak mnie straszono...
~pers1@interia.pl
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
Powtórze to co wcześniej: Jeżdżę od roku i jeszcze nic nie musiałem naprawiać więc oceniam narazie dość wysoko ten model, ale możne poprostu trafiłem na zadbany model.

Usterki Audi A3 8L

Audi A3 8L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mumu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Instalacja elektryczna,przegrzał się jeden z przewodów sterowania pompą CZ i auto mało nie spłonęło,naprawa 1800zł!!!, po pół roku problem z Imo- porażka, jestem zdegustowany.
Audi A3 8L Hatchback