Oceny Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW 2000-2003

Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW 2000-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW 2000-2003

~janusz
Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
A3 nigdy mnie nie zawiódł, zawsze dowoził do celu. Fakt na liczniku 250k ale podejrzewam, tak naprawdę jest o 100k więcej. Przez 4 lata użytkowania zdążyłem wymienić sprzęgło z kołem dwumasowym, zawieszenie przód + tył, przegub, rozrząd, kolumny mcphersona, zawór turbiny, regeneracja turbiny, klocki + tarcze przód + tył, naprawa nadwozia z rdzy (praktycznie całe auto). Nie żałowałem kasy na naprawy, wszystko na "lepszych" częściach i...
Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
Płacisz za znaczek ale reszta pozostawia wiele do życzenia. Po tym jak posiadałem (oprócz aktualnej A3) 3 sztuk starszych audi, tutaj jakość jest na dalszym planie. Ogólnie kiepsko. Nie jest to wdzięczny samochód. Na tle wcześniejszych audi które posiadałem i japońców to A3 jest na szarym końcu.
~bart
Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
auto doskonałe pod każdym względem. Bardzo dobrze się prowadzi, przy dużych szybkościach doskonale trzyma się drogi i daje poczucie pewności i bezpieczeństwa. 6-biegowa skrzynia i 130 km daję na prawdę dużo frajdy z jazdy. Doskonale się rozpędza.
~Dominick Napolitano
Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
Auto dzięki względnie prostej konstrukcji doskonale wytrzymuje próbę czasu. W zamian za dbałość w trakcie eksploatacji odwdzięcza się bezawaryjnością. Bardzo wysoka jakość wykonania. Udany model, negatywne opinie pochodzą zapewne od osób, które trafiły na zaniedbane egzemplarze.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
6,4
~Michał
Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
Jeżdżę nią na codzień - jest bardzo funkcjonalna, zwinna, wygodna i bagażnik wbrew pozorom całkiem duży. Fotele kubełkowe trzymają perfekcyjnie. Trochę głośny silnik, ale to pompowtryski - za to świetnie się zbiera.
~Chudy
Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
Jeżdżę nim od kilku lat i nigdy mnie nie zawiodło. Brak jakichkolwiek oznak rdzy i gdyby nie wgniotki parkingowe wyglądałoby jak nowe. Do renowacji mam przednie lampy i kilka plastików(wyłącznik świateł , uczwyt kubka itp)
2,4
~PECHOWIEC
Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
ogółem choc cena powala Golf czy Astra jest tansza no i zbyt duze spalanie na 130KM przewieziesz sie 2 3 razy i rezerwa pika takze i blacharka bardzo kiepska jesli masz kupic jak i ja \"składaka\" audi a3 to lepiej nie ryzykuj bo ja teraz załuje....
~Przemek63133
Hatchback 1.9 TDI PD 130KM 96kW
Auto dynamiczne, ekonomiczne, szybkie. Dość ciasne. W sam raz dla 2 osób. Dobrze się prowadzi.
Audi A3 8L Hatchback