Ocena kierowcy - Audi A3 8L S3 Hatchback

Silnik 1.8 T 210KM 154kW
Rok produkcji 2000
Audi A3 8L S3 Hatchback 1.8 T 210KM 154kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : haldex rządzi ;]
Zakochałem się w swojej s3, jeżdziłem wczesniej róznnymi autami ponad 200 konnymi ale haldex to haldex, poprosu super sprawa, i te środek z audi! Polecam!
Nic do zarzucenia
tu już bajka ;] orginalne zawiesznie nie robi roboty ale na gwincie KW za prawie 2 tys euro i kołach 18 calowych kołach o szerokości 9J i gumach 245/35 jedzie jak przyklejone
Normala, nie patrze do tyłu nie ma zaczym :)
Tu też wszystko na najwyższym poziomie wkońcu to \"S\"
Ja mam 188 i dla mnie jest super a co ma ktoś za mna to nie wiem i mnie to nie interesuje ;)
Zajebis.. nie słysze blowa ani nawet 2,75 cala nie jest słyszalne w środku..
u mnie średnia nie spada z 12 ale za to co dostaje o eski nie chcem zeby mniej paliła nie mam jej tego za złe ;}
jakość jest najwyższa jak i radość z jady! A cena mysle 8L jest za niska, za to co te auto oferuje, jak miał bym wybierac type-r 2001-.. focusa rs megane rs, i reszte z tego segmentu a jeżdziłem wszystkim zapierdalakami z tej kategori, audi jest bez konkurencyjne!! nie pod względem osiągów bo wszystkie sa podobne choć nie wszystkie maja turbo a to juz inna bajka:) civic nie oferuje nic w srodku ford biedny czrny środek meganka trzesczące plastiki a audi jak to w audi :))
oby tak dalej!
nic się u mnie nie dziej, trzeba dbać o auto to ono nie będzie robić ci psikusów!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 T 210KM 154kW [l/100km]

12,0