Ocena kierowcy - Audi A3 8P Hatchback 3d

Silnik 1.4 TFSI 125KM 92kW
Rok produkcji 2008
Audi A3 8P Hatchback 3d 1.4 TFSI 125KM 92kW 2007-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : 1,4 Turbo polecam
Super auto klasy kompakt premium, doskonale wykonczenie, kokpit z dobrych materialow, bagaznik wystarczajacy, silnik extra, na ulicy zauwazylem ze wiekszosc oglada sie za tym autem, dodatkowo nutka sportowego wygladu
Idealny do miasta, mała pojemność, ale wystarczające przyspieszenie, bardzo cichy, nawet na 6 biegu przyśpiesza, 125 km jak na taki lekki samochód wystarcająco, myślałem, że silnik bedzie słaby, ale nic z tego
Doskonale wchodzą wszystkie biegi, na poczatku czasami zamiat 6 włączała sie 4, ale to kwestia wprawy, komputer pokładowy pokazuje kiedy zmieniać biegi na wyższe, kapitalna sprawa, pomaga oszczędzać na paliwie,
Super, bardzo dobrze trzyma sie na zakretach, twarde zawieszenie, idealne na Polskie drogi, nie czuć żadnych dziur czy nierówności na trasie, jeżdzi sie bosko,
Ogólnie dobrze, tylna szyba troche mała, ale za to lusterka boczne ogromne, do przodu widocznosc bez zarzutu,
Wszystko na swoim miejscu, bez instrukcji mozna znalez kazdy przycisk,
kliema dwustrefowa, bez żadnych zastrzeżeń, chłodzi i o to chodzi,
Uważam, że wystarczająco ja mam 180cm i nie narzekam, fotel jest regulowany na wysokosć tak wiec mam wystarczajaco miejsca nad głową, z tyly rowniez na nogi sporo miejsca, idealnie dla 4 pasazerow
Wogole nie slychac silnika, na poczatku lapalem sie na tym ze auto zgaslo, doskonale wyciszenie, przy jeżdzie 180 kmh bez problemu mozna prowadzic rozmowe lub sluchac muzyki nie zwiekszajac sily radia,
Na trasie, przy jezdzie ok 120-140 kmh pali ok 6 litrow benzyny, w miescie 1,5 l wiecej, bak paliwa jest spory i mozna przejechac ok 700-800 km.
Auta obecnie troche potaniały, jak na auto klasy premium cena do zaakceptowania
Doskonałe auto, wszystko dopracowane i na swoim miejscu, idealne sa swiatla do jazdy dziennej, to nowosc w autach,
Nie ma zadnych usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TFSI 125KM 92kW [l/100km]