Lista ocen Audi A3 8P (107) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szymek_wawa
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Długo szukałem samochodu. Myślałem o wielu markach i modelach, jednak gdy przejechałem się Audi TT, wiedziałem już, że nie chcę auta z innym silnikiem niż 3.2. Dużo tańsze w zakupie od S3, a ze względu na silnik jest możliwość montażu LPG. Genialne auto za nieduże pieniądze.
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
myślę, że w przypadku nowego samochodu cena jest zbyt wysoka i prawdopodobnie duża jej część to prestiż i miarka Audi, niemniej jednak używany samochód powiedzmy 3-5 letni można kupić za cenę, która wydaje się być świetna w stosunku do jakości i niezawodności tego samochodu
~D71
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Moim zdaniem cena A3, szczególnie tych po liftingu jest mocno przesadzona. Nie wmawiajmy sobie, że jesteśmy poziom wyżej od Golfa bo wcale tak nie jest, także jeżeli komuś nie zależy na wyglądzie zewnętrznym to wolałbym zostać faktycznie w tym Golfie.
~As
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Tu chyba nigdy nie jest za dobrze, biorąc pod uwagę nowy samochód i utratę jego wartości po wyjechaniu z salonu. Ja kupiłam autko 2 letnie z salonu i gwarancją. Uznałam , że dwuletni stan samochodu do jego ceny teraz jest ok i kupiłam autko. POLECAM.
~ikar
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Mozna dyskutować czy warto płacić 130000 zł za kompakta z silnikiem diesel´a. Moim zdaiem warto. Wykonanie i materiały najwyższej jakości. Świetny silnik, doskonała klimatyzacja, świetnie grające car-audio. Oczywiście można taniej... tylko po co...
~stratus84
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
A3 nie należy do najtańszych a jest to jakby nie patrzeć niezbyt duży samochód. Mimo wszystko warto, wysoka jakość wykonania, fajnie się prowadzi i niezbyt wysokie koszty części przekonują mnie do tego samochodu.
~Kris87
S3 Hatchback 3d 2.0 TFSI 265KM 195kW
Jako auto sportowe stosunek bardzo dobry, jako zwykle auto do jezdzenia szalu nie ma ale to w koncu wersja sportowa wiec uwazam ze porownywanie zwyklych aut z ich sportowymi wersjami jest troche nie na miejscu.
~MateuszP
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Teraz można kupić dobre auto z przebiegiem ok 100000km za jakieś 50 000zł mowa o bezwypadkowym egzemplarzu, mój ma dodatkowo tempomat jednak z takich bajerów przydałby się komputer pokładowy i skóra na kierownicy
~JG
S3 Hatchback 3d 2.0 TFSI 265KM 195kW
Za tę cenę nie ma moim zdaniem lepszego samochodu w klasie hot-hatchy. Audi ma bardzo korzystną ofertę rabatową po uwzględnieniu której otrzymujemy auto tańsze od samochodów typu Focus ST (Ford nie jest taki skory do rabatów).
~Monika
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Świetne auto które mimo kilkunastu lat na karku można mieć w naprawdę fajnym stanie. Bardzo udany silnik, który przy odpowiednim traktowaniu odwdzięczy się mam nadzieję przebiegiem pol miliona km.