Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

slawomir_84@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1995
Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Po przeczytaniu opiń o zawieszeniu, że trzeba co 20 tys wymieniać jestem wybitnie zadowolony.
Auto jako narzędzie do sprawnego i komfortowego przemieszczania się jak najbardziej wystarczy.
Powiem (znaczy napisze) tak: Silnik jako silnik jest jak najbardziej OK. Kultura pracy? Raz prawie udało mi się zapalić pracujący silnik :-) Elastyczność. No jak wcisnę pedał przyśpieszenia, wskazówka podnosi się (troszkę szybciej aniżeli wskazówka od paliwa :) ). Nie jest to silnik optymalny jeśli ktoś chce wrażeń i łamaczy karków ;-) To sprawnego przemieszczania wystarczy.
Biegi wchodzą wystarczająco dobrze. Skok lewarka dosyć długi, ale to przy charakterze auta jest jak najbardziej ok. Przecież to nie wyścigowy melex :-)
Tutaj bym chciał się rozwinąć, ale auto mi na to nie pozwala. Odkąd go mam przejechałem nim grubo ponad 100 000 km i powiem, że nie robiłem nic z zawieszeniem.
Widać większość staruszek na przejściu dla pieszych. Z co większe ciężarówki w lusterkach też da się zaobserwować. Minus? Małe prawe lusterko.
wszystko pod ręką ... chyba, że... strasznie nie podoba mi się włączanie świateł,tam gdzie w pierwszej kolejności powinny być kierunkowskazy. Jak się przesiadam do innego auta nie trafiam w dźwignie kierunku :-)
Ciepełko leci już po paru km.
Miejsce \"pracy\" kierowcy jest wystarczająco wygodne, pasażer po prawej od kierownicy, też nie powinien narzekać z tyłu? Drużyna siatkarzy kręciła by głowami
Przy prędkościach >160 (oczywiście autobany DE) można wyłączyć cb radio bo i tak nic nie usłyszysz.
Może z raz się zdarzyło, że auto nie ruszyło z miejsca.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 20V 125KM 92kW [l/100km]

11,7