Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

slu , 10 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1996
Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : mimo opini uciazliwego ja nie narzkam
zero rdzy wiadomo ocynk samochod ma 16 lat a wyglada jakby zjechal wczoraj z tasmy szkoda ze nikt nie dba o te samochody ja nie moge narzekac na swoj udalo mi sie samochod nadal prezentuje sie nienagannie
Silniczek pracuje jak żyleta rowniotko i cichutko pomrukuje :). Zerowy pobor oleju. Przyspieszenie dosc dobre nie moge nazekac.
Biegi bez zarzutu wchodza leciutko i bez problemowo jedynie co 5 mogla by byc nieco dluzsza albo 6 bieg mogłby byc ale ogolnie gitara
Niema to jak aluminiowe zawieszenie. Samochod plynie po drodze a w zakrety wchodzi jak przyklejony ale trzeba uwazac na to zawieszenie. A zwlaszcza nasze polskie dziury.
Minus za lusterka, reszta moze byc
Samochod szybko sie nagrzewa. W zime przy minus 15 w 2 min cieplutko jest a i podgrzewane foteliki
Z przodu jest ok ale z tylu nie za ciekawie 2 osoby nie za wysokiego wzrostu
Szumy powietrza slychac dopiero przy 180 na swiatlach nieraz przysluchiwalem sie czy mi samochod nie zgasl tak cichutko
No i tu hmm co tu powiedziec przy stalej jezdzie 90-110km\\h pali mi jakies 6,5-7 litrow ale jesli troche depne to i z 15 spali no coz wiec jezdze wmiare powoli
samochod kupiony za 8000 + 1500 u mechanika na dzien dobry ele ma klime tempomat skore podgrzewane siedzonka komputer pokladowy naglosnienie bose
przez pol roku wymieniony wachacz a w samochodzie nie ma przycisku ktory by nie dzialal wszystko ok
nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 20V 125KM 92kW [l/100km]