Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

dfd, 7 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1999
Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Kupiłem samochód przypadkowo trochę zaniedbany wizualnie, jednak po lifcie i ze zdrowym silnikiem 1.8 125km. Zawsze podobało mi sie audi więc postanowiłem spróbować . Całokształt oceniam dobrze, auto bardzo zrywne, przyjemne w prowadzeniu, zawieszenie miło pokonuje nierówności , zbyt ciasne dla rodziny (głównie z tyłu nie ma miejsca) i strasznie paliwożerne ... 12l /100 przy średnio dynamicznej jeździe mieszanej przy silniku 1.8 to jakieś nieporozumienie.. poprzedni samochód z porównywalną mocą vectra c 1.8 122km palił 9.5 litra .
dynamika super, elastyczność , zadbany motor powinien mieć wyczuwalny zryw przynajmniej do 3 biegu
ok, lecz skrzynia ma 5 biegów i od 100 km/h robi sie już głośno :/
ok
mało miejsca z tyłu , widoczność dobra
wszystkie przyciski na swoim miejscu
ok
kierowca dobrze, pasażer tył - tragedia
ogólnie nie było źle ... ale UWAGA na spalanie ... sprzedałem to auto głównie z tego powodu ... średnio nawet 12,3 litra - jazda mieszana. 10 litrów przy jeździe jak z jajkiem , gazu nie zakładałem bo nie bede pakował w stare auto 2500zł . z tego co wiem to jest drogie zawieszenie ale mnie to nie spotkało
cena samochodu jest wysoka ,a zadbane egzemplarze nadal dochodzą do 10 tysiecy złotych wiec to troche dużo jak na ten rocznik samochodu. jakość oceniam dobrze, na pewno lepiej wykonana niż opel, renault itp.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 20V 125KM 92kW [l/100km]

10,8