Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Blanku181, 10 lat temu
Silnik 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Rok produkcji 1999
Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko zaskoczyło mnie pozytywnie i szczerze polecam to auto ale dobre egzeplarze a nie zajechane trupy które niektórzy kupuja a potem twierdza ze 1.8t jest gorszy niz Bog wie co.
Nie kazdemu sie to auto podoba ale mi owszem. Kupiłem je nie dawno i jestem z niego zadowolony w 100%.
Silnik żwawy, dobrze przyspiesza i przy mojej jeździe pali okolo 10-11 l LPG a nie jest delikatnie traktowany co wychodzi taniej niż smierdzącym dieslem.
Wszystkie biegi wchodzą falnie lekko bez zadnego problemu.
Zawieszenie wielowahacz, cos pieknego cisza, spokój i wygoda. A Ci którzy twierdza ze czesto sie psuje to albo nigdy takiego auta nie posiadali albo wymieniali po jednym wahaczu i co jakiś czas i dlatego twierdza ze jest awaryjne.
Widoczność dobra w kazdym kierunku, chociaż czasami szczególnie w czasie deszczu na tylnej szybie przydała by sie wycieraczka (sedan)
Wykonane i spasowane bardzo dobrze i materiały równiez dobbrej jakośći.
nagrzewa się szybko i nawt zimą z tym nie ma problemu.
Miejsca z przodu wystarczająco (ja 190cm i nie mam problemu) a z tyłu przydało by sie troszke wiecej miejscja na nogi.
ogólnie podczas jazdy cisza nawet przy wiekszych predkosciach czy dziurawej nawierzchni.
Ten silnik z LPG tanszy niż diesel naprawach i urzytkowaniu. Posiadalem diesla i wiem co mówie, nigdy wiecej jakiegokolwiek diesla
Audi zawsze trzymało wartosc ale warto zapłacic za dobry egzeplarz wiecej niz np za passata(jak dla mnie audi łdniejsze).
Do tej pory zmieniłem tylko olej filtry i rozrzad i nic wiecej.
Brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 20V Turbo 150KM 110kW [l/100km]