Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Audi a4 b5 v6 150abc sedan, 10 lat temu
Rok produkcji 1995
Audi A4 B5 Sedan 2.6 150KM 110kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Karoseria : ładna stylistyka i kolor który miałem ale raczej to wszystko - dzwięk silnika hehe ale nie warto dla niego ...
Silnik : duże spalanie mimo wymiany całego ukł. gazu około 18litrów
Inne : wspoma , spalanie , zawiecha
Auto wydaje mi się toporne komfort jazdy mógłby być lepszy drogie w eksploatacji ... za te siano szału nie robi może wygląd oko przyciąga ale to nie wszystko
Silnik abc 150km 2.6 Ciężka jednostka z spodziewałem się lepszych osiągów choć predkości maksymalne o.k
skrzynia miła delikatna nie miałem problemów
auto jak na moje to jednak ma słabe to zawieszenie z przodu nie na polskie drogi zależy też od miasta ale szłu nie ma
widoczność dobra
też nie urywa du..
ciężko stwierdzić grzało mi tylko ciepłem mechanik mi mówił że częsta usterka audi -
z tyłu bardzo ciężko się wchodzi mało miejsca każdy kogo wiożłem mówił łe jezu jak wychodził ... przód o.k choć brakowało mi podłokietnika wielki minus dla audi
Wyciszenie dobre
Jak na moje poprzednie auta a było ich sporo to audi a4 2.6 v6 w mojej ocenie jest drogim samochodem w utrzymaniu wsadziłem w niego 2 tysiące złotych w zasadzie ****rele porównując do innych aut to nie polecam jak na moje nie jest tego warta...a w dodatku dużo pali i v jest do du..
Auto jak dla kogo każda zmora ma swojego amatora jakość cena ciężko mi się wypowiedzieć można kupić w dobrej cenie auto przereklamowane z dużym motorem co w zasadzie szału nie robi nie jeden z mniejszym silnikiem by to obskoczył a sapalnie duuuże i na Pb i lpg
Dużo przez 6 miesięcy robiłem ! sprzedałem bo to skarbonka która nie dawała za dużo od siebie :)
duże spalanie którego no niestety nie szło poskromić :(

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.6 150KM 110kW [l/100km]

17,3