Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW 1995-1996 (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RD
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
2.8 V6 quattro zjada ogromne ilości paliwa! Ale... coś za coś - radość z jazdy jest OGROMNA! Nie jest to co prawda demon szybkości, ale nie jeden na skrzyżowaniu się zdziwił ;) Ja mam instalację lpg, gdzie przy spokojnej jeździe po mieście pali 12-13 litrów gazu, trasa (w moim przypadku jazda dynamiczna) też wychodzi 12 l. gazu - więc jestem zadowolony.
~Abc
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
Uwielbiam to auto, koszty paliwa przy instalacji LPG - śmieszne jak na tę moc. A nie da się powoli jeździć, ruszasz normalnie, lekko wciskasz gaz a i tak jesteś pierwszy ze świateł ;) Napraw trochę było, ale niegroźne. Cieknący zbiorniczek, dmuchawa klimy, pęknięty zacisk itp. typowe usterki jak w każdym aucie. Części taniutkie.
~agd20
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
Wbrew pozorom. Autko pali tyle co mój wcześniejszy Diesel a kultura pracy silnika całkiem inna.Zaznaczam. Autko przerobione na LPG. Pali gazu w mieście ok. 15l. na trasie 11-12l przy prędkościach 150-160km.
~fikus
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
Ekonomiczności tutaj nie ma. Minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe na dugiej trasie - tego nie wiem, nigdy tak nie jechałem, nie da rady tym autem. Ono tak nie lubi.
Audi A4 B5 Sedan