Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Chrzanek, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Bardzo ładne autko z dobrym silnikiem, szkoda ze nie tak ekonomiczne jak to mowia:) Mimo że to audi to moge powiedziec ze ma mniejszy prestiż niz mercedes :) Ale ogólnie jestem zadowolony :)
TDi bardzo dobrze sie sprawuje, jak na 90 Km dość dynamiczny. Tylko splanie troche nie takie jak na TDI. Zimową porą dochodzi spokojnie do 9 po miescie. Narazie brak usterek.
Mam automat 4 biegowy i jaka narazie nie narzekam. Czeka mnie wymiana oleju. Jak na starszego typu automat troche głupieje przy redukowaniu biegów. Narazie brak awari.
Tu się audi postarało, Auto trzyma się drogi tak jak trzeba. Najważniejsze nie wyrywa kierownicy na nie równościach. Awaryjnośc zawieszenia to juz inna sprawa, przód potrafi sie sypać, jak naazie tylko sprężyny, końcówka drążka oraz łaczniki stabilazotora.
Bez zarzutu :)
Wszystko tam gdzie powinno byc.
Grzeje jak trzeba, z klimy nie mialem okazji korzystac tak konkretnie.
przod ok, z tyłu mało miejsca. Zdecydowanie mniejszy od Mercedesa, ale za to bagażnik rewelacja.
Tu bardzo pozytywnie :)
Spalanie troche mizerne. Miasto krotkie odcinki do pracy, zimowa pora: 9-10/100. trasa 6/100km. Wiec szału nie ma ale niestety to automat wiec musi swoje wiecej spalic. wiec w zadne opinie ze komus pali 5-6 w miescie a w trasie 4 to nie wierze.
Trzyma cene chociaz jest blizniaczo połączony z Passatem b5 (konstrukcyjnie) kotry potrafi byc droższy od Audi A4, paranoja skoro wiadomo że audi jest lepsze:) Za swojego dałem 14tys we wrześniu 2009.
Narazie żadnych drobiazgów nie za notowałem, Mercedes pod tym wzgledem wypadal gorzej...
Tylko spręzyna pękła, ale nie spowodowała wykluczenia auta z jazdy bo nawet nie wiedzialem ze jest pęknieta :) Poważnych usterek narazie brak. tylko ekspoloatacja jak narazie.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

Audi A4 B5 Sedan