Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
nic dodać nic ująć,poza moją niewiedzą z tą skrzynią biegów nie mam nic do zarzucenie temu autku
poza wymianą oleju,filtra oleju paska rozrządu i napinacza nic nie robiłem,czyli wszystkie normalne zabiegi jak przy każdym innym aucie
tu miałem trochę przygód bo wymieniałem skrzynie 6 razy ale to tylko z własnej niewiedzy,moje koło zamachowe było sztywne,a większość modeli wyszła na dwu masie,skrzynie które kupowałem były pod dwu masę i dlatego się szybko rozsypywały po dochodzeniu od nitki do kłębka,wymieniłem koło na dwu masowe bo po prostu łatwiej było o skrzynię pod takie koło i problemy się skończyły
na auto rodzinne jest doskonały bardzo dobrze trzyma się jezdni jest pewny w zakrętach nawet przy dosyć dużych predkosciach
jak dla mnie jest bardzo dobra
od auta z tego roku niema co za wiele wymagać jak na tamte czasy i nawet na dzisiejsze auto prezentuje się bardzo dobrze
jak na ten rok auta jestem bardzo zadowolony tak z ogrzewania jak i z wentylacji
przy moim wzroście "188cm"za mną jest trochę mało miejsca,ale poza tym jest ok
w stosunku do innych aut w podobnej klasie nawet z młodszych roczników jest zaskakująco dobre
jedyny mankament to zawieszenie nie należy do najtańszych,poza tym brak jakichkolwiek większych problemów
bardzo dobrze wykonane auto do ceny,mało zawodne,wygodne w prowadzeniu na krótkie jak i długie trasy,przy odpowiednich prędkościach na poszczególnych biegach spalanie bardzo zaskakująco niskie
pęknięty króciec czy kolanko od węża do płynu chłodniczego
skrzynia biegów

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]