Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Audi A4

~kainbers
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Audi A4 B7
Samochód kupiłem z przebiegiem zaledwie 70000km, więc nie posiadało zbyt wiele oznak zużycia a wręcz pachniało nowością. Przez co było miło wsiadać do niego. W porównaniu do Mercedesa W203FL to wykończenie samochodu nie ma porównania. Mercedes przewyższa o niebo Audi. Ale za to Audi ma lepsze blachy i chyba w moim odczuciu lepiej się prowadzi.
~mamut
Avant 3.0 quattro 220KM 162kW
Audi A4 B6
Wiem co chciałem i to kupiłem. Frajda z jazdy niesamowita. Tym autem jeździ się dla przyjemności i doznań które ono oferuje.
~wojtpol
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Audi A4 B7
Idealny samochód. 270KM dają radę w każdych warunkach, quattro do super rozwiązanie na śliskie drogi. A bardzo bogate wyposażenie powinno zadowolić najbardziej wymagających.
~Łukasz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
auto fajnie jeździ, ale nie mam do niego zaufania, poza tym w serwisie traktują cię jak idiotę, który pyta się o auto zastępcze, skoro oni łaskawie naprawiają mi nowe auto
~Michał
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Audi A4 B6
Miałem niefortunny silnik 2.0 ALT i bardzo zraził mnie do marki Audi. Nie rozumiem jak taka firma mogła tak popsuć silnik, co prawda przy mojej jeździe średnio auto paliło mi 10l/100km ale nadrabiało dolewanie oleju do silnika. Wygląd i komfort rewelka. Kupił bym te auto jeszcze raz ale z innym silnikiem. Odradzam 2.0 ALT!!!
~LJ krk
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
Audi A4 B7
jestem po prostu bardzo zadowolony i nastepnym samochodem bedzie najprawdopodobniej audi. nie kupujcie w polskich salonach!!! JA MOJA KUPILEM W DUŃSKIM SALONIE I WYSZLO 30 TYS TANIEJ!! gwarancja jest miedzynarodowa respektowana we wszystkich krajach uni!
~Marcin
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Audi A4 B6
Uważam, że każdy kto pojeździłby takim autem z takim silnikiem zweryfikowałby szybko swoje marzenia na temat idealnego samochodu. Swietny silnik, osiągi, komfort jazdy a to wszystko w bardzo stylowej karoserii i napędem quattro:))) Zanim nasłuchasz się czyiś opinii na temat tego auto proponuję po prostu jazdę próbną, wtedy cała dodatkowa rozmowa staje się niepotrzebna. U mnie tak było... Nie żałuję wyboru. Następne będzie na pewno podobne,...
~prnit
S4 Sedan 4.2 V8 344KM 253kW
Audi A4 B6
Auto ma swoje minusy takie jak wysokie spalanie, reszta naprawde jest Super..nie ma sie do czego przyczepic..auto ma 5.1 do 100kmh, elastycznosc jak w dobrym dieslu, na kazdym biegu mozna sie niezle pobawic, auto swietnie wyglada i tak jezdzi..nie jest to taki prawdziwy scigacz jak evo albo subaru ale moze na swiatlach pokazac pazur do tego jest bardzo wygodne i mozna nim jechac w dluzsza trase, jest cicho, wygodnie i luksusowo..nawigacja,...

Dziennik kosztów dla Audi A4

6,9
9,4
12,1
~enzo
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Audi A4 B8
prawdopodobnie najlepszy w swojej klasie, mialem okazje porownac z bmw 320d i raczej nie zamienilbym
~rt87@o2.pl
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Audi A4 B7
Mam kilka słów na podsumowanie. Kupiłem 1.9 bo to sprawdzony silnik, kupiłbym 2.7 l gdyby opłaty sprowadzonego samochodu nie były tak koszmarne dla silników powyżej 2 l. Więc 1.9 to za mały silnik do tego auta, zawieszenie do jazdy jest idealne natomiast wahacze kosztują... nie miałem przyjemności wymieniać ale dużo znajomych to przechodziło. No i te polskie paliwa... już raz się przejechałem na dziadostwie to mi przez to głośniej silnik teraz...
Audi A4

AUTOCENTRUM.PL S.A.