Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Limousine

Dsmania, 12 lat temu
Silnik 1.8 TFSI 160KM 118kW
Rok produkcji 2009
Audi A4 B8 Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Nie mam tego auta od razu pisze ale przejechałem sie nim z Polski do Niemiec(1045km) i z powrotem in Poland razem ponad 2 tys km,silnik benzyna 160koni na turbinie-pasażerowie 5 osób + pełny bagażnik waga ludzi kierwoca jedyna niewiasta w aucie 65kg,kuzyn 135kg(wzrost 188cm) ojciec 108 kg no i ja pnad 105 kg wagi przy 184cm wzrostu....5 ludzi ful naładowane,+radio,klima,lodówka on no i swiatła to co nie zaskoczyło to jednostka benzynowa przy takiej masie co miało te auto średnie spalanie 7,2 od Czech i praktycznie całe Niemcy szybkość ponad 150km/h często podchodziło pod 200 ale już tylko w Niemczech-kur*a moja 1,4 litrowa Renówka pali srednio 2 litry więcej!!! na jednym baku przejechane Polska i całe Czechy!!! co do samego sinika tylko malinki moge pisać sam nie dowierzałem swoim oczom,skrzynia biegów chodzi jak marzenie autko trzymało sie drogi bosko(opony 225 felgi 17\") ksenony daja super światełko,climatronick super utrzymuje zadane mu temp, to był mój najlepszy kurs za granice przez całą droge uśmiech na twarzy :) jestem od wrażeniem tego auta i silnika-gdybym tylko miał 140 tyś zaraz go biore kolor mnie wali chce tylko ten silnik!!!!!!!!!!
Zaj3fajnie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TFSI 160KM 118kW [l/100km]