Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Limousine

sxsx, 13 lat temu
Silnik 2.0 TDI 143KM 105kW
Rok produkcji 2008
Audi A4 B8 Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : Ten samochód ma śwetny wygląd , przyciaga spojrzenia :)
Rewelacja , szybki , dunamiczny, elastyczny i bardzo ekonomiczny . W końcu zastosowano CR dzięki czemu jest cichy ( nie ma już tego okropnego klekotania) , i wyzbyto się wad technologicznych które posaidłąy pierwsze silniki 2.0 (jeszce na pompowtryskach)
Ogólniejest bardzo dobrze ( chociarz czasamijedynka chaczy , szcególnie gdy jest zimno i olej jeszce się nie rozgrzał). Myslę że w anstępnym samochodzie bedzie już automat :)
Jak to w audi :) Przydało by się quatro - ale według mnie naped ten nadaje sie tylko do większych silników np 3.0
Ni jest najgorzej jak na sedana , w przypadku mojego modelu nie występuje problem z parkowaniem dzieki cczujnikom (polecam każdemu)
Idealnie ,nie miałem żadnego problemu z dojąsciem co jest do czego :)
Świetnie grzeje jaki chłodzi . dobrze że audi w standardzie w dislach dodaje dodakowe ogrzewanie elektryczne które nagrzewa samochód w momencie kiedy silnikjeszce jest zimny
Mam ponad 1.90 cm wzrostu i bez problemu znalazłem idealną pozycję , codo tyły się nie wypowiadma bo mnie nie interesuje to(dzieci nie mam)
super , nawet przy prędkościach ponad 200 km/h mozna swobodnie rozmawiać i nie słychac jakiegonieznośnegoszumu
naprawdę mało pali , nawet przy bardzo dynamicznej jezdzie spalaniejest zadawalające
Mógłby byc trochę tańszy , na w miarę dobrze wyposazony model trzeba mieć przygotowane prawie 200 tys. zł , ceny wyposażenia powalają . A i jeszce przeglądy mogły by byc tansze
zrobiłem juz ponad 80 tys km i jak do tej pory żadnej poważniejszej awarii , był jedynie wyciekpłynu no spryskiwaczy , ale okazłąo się ze jakis duperel pękł i wymieniono na gwarancji
jak wyżej
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8 Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW