Lista ocen Audi A4 B8 (7)

~Bloku
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
Wyśmienity samochód o zgrabnych wymiarach z bardzo proporcjonalnym designem no i z super nowoczesnym silnikiem V6TDI, który zadziwia zwinnością, kulturą pracy oraz cichą pracą. Jednocześnie super niepozorny wóz który wygrywa praktycznie z każdym autem podczas prób przyśpieszania. Nie mam z tyłu oznaczenia silnika co potęguje zdziwienie u wielu kierowców.
~Jonagold
Limousine 3.0 TDI 240KM 177kW
Bardzo dobre autko. Wybor byl miedzy 330XD a A4 wlasnie. Wczesniej mialem juz 320D, wiec wiedzialem jak jezdzi BMW. Ogolnie na plus dla Audi srodek i przestrzen, reszta na podobnym poziomie.
~TW
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
silnik rewelacja, poniżej 7s do setki i 500 Nm momentu robi swoje na drodze, fajne dla ucha brzmienie V6 (Silnik)
~Qbajoz
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
Test na 8 tys km. Ciężka noga. Prędkości max w tym czasie 240 km/h . Ogólnie średnia prędkość w tym dystansie 83 km/h . 60% trasy miasto. W Norwegii 1000km srednie zużycie 6.8l srednia prędkość 63km/h. Jeżeli ktoś liczy na tani samochód to proponuję Melexa .Spalanie około dychy trzeba liczyć. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Sara
Limousine 3.0 TDI 240KM 177kW
Auto bardzo fajne, serio jestem z niego mega zadowolona! Idealne dla takiej kobitki jak ja - jest wygodne, tanie w utrzymaniu, szybkie i ma dużo miejsca z tyłu przez co można się zabawić ze swoją drugą połówką na tylnich siedzeniach ;) Sama nagrałam z moim byłym dużo materiałów, z resztą można to sprawdzić na moim insta @zajmesietoba
~toniosponio
Allroad quattro 3.0 TDI 240KM 177kW
Jeśli chodzi o miasto to potrafi spalić nawet 12/13L przy zimnym silniku i jeździe z delikatnym głaskaniem gazu. Jeżeli zaczniemy już " deptać " to i spali 16 :) Natomiast jeżeli nie ma korków i jeździmy płynnie spalanie w granicach 9L. W trasie wygląda to całkiem przyjemnie jak na taki napęd i spory silnik :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Adi