Lista ocen Audi A4 B8 (21)

2,9
~Tomasz
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Audi to szajs. Kupiłem samochód z 2010 roku z wadą konstrukcyjną silnika, która była znana praktycznie po pierwszym roku funkcjonowania silnika. Szanująca się firma dokonałaby gruntownych napraw jeszcze w okresie gwarancyjnym lub później w ramach akcji serwisowej. A, tak bujaj się sam kliencie. To pokazuje solidność firmy.
~Pliszka
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Jezdzie różnymi samochodami : Toyoty Corolla, Auris, ale nie ma porównania do Audi. W kwestii wykończenia VW,Skoda,Toyota nie mają szans z Audi. Każdy szczegół jest dopracowany. Autko mam 9 letnie i poza paroma rzeczami jak np. wymiana zamków -bo się blokowały (ten model tak ma) oraz wymianą katalizatora (swoje już przejechał), pompa wody nie było wiekszych usterek. Fakt w naprawie nie jest tani ale można zaoszędzić jak się znajdzie dobry nie...
~Krzysiek
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Witam serdeczmie, silnik bardzo miło mnie zaskoczył. Dynamiczny i na trasie oszczędny. W połączeniu ze skrzynią Multitronic świetnie się jeździ. (Silnik)
3,8
~Krychu
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Autko solidne , moje jest akurat w wersji sline od zakupu wymieniłem cewki oraz świece bo trochę poszarpywalo co rozwiązało problem , prowadzi się bardzo dobrze , sportowe siedzenia w długa trasę troszkę niewygodne , Servo trochę ciężko chodzi, ogólnie jak dotąd niewiele złego mogę o tym samochodzie powiedzieć , miałem przedtem toyote avensis i jak narazie audi wygrywa, choć nieomieszkam powiedzieć ze toyote tez bardzo dobrze się prowadzi.
~_Ryan
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
doskonale dla trasy - miasto trochę gorzej ale i tak rewelacja jak na benzynę 160KM - zależy też jak jeździsz (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~diesel
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Silnik to masakra po mieście jeżdząc jak stary dziadek srednia predkość ok 45km/h na godzine auto pali 14l na 100 km i to ma być ekonomiczny silnik!!! Nigdy więcej benzyniaka wole wydać na naprawe wtrysku niż zbankrutować! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~johny
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
dobre osiągi jak na 1.8. a co do spalania to jest ok, pod warunkiem że spokojnie jeżdzisz. jeszli chcesz poszaleć to spalanie na poziomie powyżej 12l (Silnik)