Lista ocen Audi A4 B9 Limousine Facelifting (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Limousine Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Auto prezentuje się naprawdę dobrze. Niestety żeby było naprawdę na poziomie musi być dobrane prawie wszystko z opcjonalnego wyposażenia co daje nam zawrotną kwotę prawie 300 tyś PLN. I tutaj pojawia się pytanie - czy warto? Odpowiedz na to pytanie zależy tylko i wyłącznie od preferencji oraz naszego portfela. Auto w maksymalnej konfiguracji wyposażone jest we wszelką możliwą elektronikę, światła w technologii MATRIX naprawdę "robią robotę"....
~Michał
Limousine Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi. Tryby jazdy (drive select) to świetna sprawa. W trybie comfort czysta przyjemność z jazdy, dynamic działa jak z nazwy ;) Tryb efficiency niestety jazda dziadkowa ale na czymś oszczędzić trzeba. Spalanie średnio na poziomie 8,5L, jazda dość dynamiczna (ale spada, co potwierdza słowa sprzedawcy, który wskazał, że po ok 4-5 tyś km spalanie o ok. 1L powinno się zmniejszyć. Sportowe fotele bardzo wygodne. Drobny...
~Michał
~Sebastian
Limousine Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Samochód, który zaskakuje komfortem, jakością wykonania i niskim spalaniem. W dobie mikro silników 0,9 1,2 1,5 itp itd 3 cylindrów, w A4 jest tak jak powinno 2.0 i cztery cylindry :) Mercedes proponuje 1,3 w c-klasie(silnik renault) !!!! z dziwnym dźwiękiem, BMW w 3 proponuje 1,5 z cudownymi vanosami. Dlatego wybrałem to AUDI a4.
~piteks
Limousine Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Samochód spełnij moje oczekiwania. Bardzo dobra jakość materiałów i wykończenie. Cicho w środku nawet przy prędkościach autostradowych. Na standardowych 18' wystarczająco komfortowy. Silnik zbiera się od samego dołu. Przy spokojnej jeździe niewiele pali. Pewnie to zasługa miękkiej hybrydy.
Limousine Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Jestem rozczarowany spalaniem. Auto przy mega spokojnej jeździe w mieście spala 11 l co uważam za bardzo słaby wynik w porównaniu do mojego poprzedniego auta Mercedes CLA 200 Shooting Brake. Jadąc Audi na trasie zszedłem do 6.9 l przy prędkości 130-140 co jest dobrym rezultatem.
Limousine Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Jestem rozczarowany spalaniem. Auto przy mega spokojnej jeździe w mieście spala 11 l co uważam za bardzo słaby wynik w porównaniu do mojego poprzedniego auta Mercedes CLA 200 Shooting Brake. Na trasie zszedłem do 6.9 l przy prędkości 130-14 co jest dobrym rezultatem.
~Mariusz
Limousine Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Samochód ogólnie fajny, ale w mojej ocenie posiada pewne wady. Największym rozczarowaniem jest dla mnie silnik. Nie czuć mocy jakiej można by się spodziewać po 204KM.
~Berkaj
Limousine Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Jest lepiej, niż zakładałem na początku. Miejsca mniej, niż w Passacie. Widoczność do tyłu bardzo słaba - chodzi o cofanie. Co prawda jest kamera, ale jeszcze nie przywykłem do niej.
Audi A4 B9 Limousine Facelifting